Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemen mi lesz okt 22-én...

Egyetemen mi lesz okt 22-én hogy akkor áll át full digitálisra az oktatás?

Figyelt kérdés

Nálunk állítólag okt 22-től csak digit távórák lesznek létszámtól órától mindentől függetlenül.

Persze a hibrid oktatás eddig is azt jelentette hogy szinte minden távban megy, de azért volt ami nem, de okt 22-től hivatalosan is minden táv.

De mi lesz épp okt 22-én? Akkor már miért nem okt 1? Vagy nov 1? Vagy akár itt és most holnaptól?


2020. szept. 26. 09:02
 1/4 anonim ***** válasza:
47%

Biztos ez?

Egyébként szerinted mi a lényege a távoktatásnak?

2020. szept. 26. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

"Biztos ez?"


Ez megint a melléduma, mert ugyan mi biztos manapság. egyik nap még ez másik nap már az. Aug végén még úgy volt hogy nem is lesz jelentéti oktatás egyáltalán, azt aug legvégén jött a beiratkozási infó hogy hibrid.

Jelen terv ez. Csak azt nem értem miért okt 22? Mi van akkor? miért nem jövő hét hétfőtől ( ha már)?


Felkészülni volt idejük állítólag egész nyáron erre készültek.

2020. szept. 26. 09:23
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Mikor van az őszi szünet az egyetemeden?
2020. szept. 26. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
valszeg semmi extra, csak csukott szemmel ráböktek a naptárra, és ezt a napot hozta ki, úgyhogy onnantól lesz újra retentően veszélyes a járvány... ez az egész már csak arról szól, hogy pár hisztis kis orvos teszi a fejét, hogy ők milyen fontosak, és várják a tavaszi népimádatot (és nem jönnek rá, hogy nem jár taps azért, hoyg szétzúzták egy teljes világ gazdaságát fél év alatt)
2020. szept. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!