Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Diákok! Ha netán ismét bevezet...

Diákok! Ha netán ismét bevezetnék a digitális oktatást, mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 27. 15:52
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
Az(ok) a gyakorin lógó lusta, antiszociális iskolás(ok), aki(k) hőbörög(nek), mert be kell járni a suliba. Nem én találtamki ki amúgy, de jó.
2020. szept. 28. 17:19
 22/37 anonim ***** válasza:
70%

#21

Kösz! Lehet tudni, hogy a PTS minek a rövidítése?... vagy ennyire már ne éljek vissza a türelmeddel?

2020. szept. 28. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:
Valami videojáték
2020. szept. 28. 17:47
 24/37 anonim ***** válasza:
63%

#23

Ezt is kösz!:)

2020. szept. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
68%
Én dolgozni mennék diákként. És szerdán meg hétvégén nézek csak rá a classroomra
2020. szept. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim válasza:
79%
Én biztos hogy otthon is szorgalmasan tanulnék mert érettségi előtt állok és nem szeretnék megbukni
2020. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
48%

Na kérdező, szerintem a szemszögedből nézve ez a kérdés lehetne annyi is, hogy

"Kedves Diákok! Na ne adjátok be nekem, hogy bármelyikőtök is szorgalamasan tanulna otthon, mind csak bandázni akartok, azért akartok otthon maradni."


Ez kb csak az összeugrasztása a Digitális tanrend pártiaknak meg a Digitális tanrend utálóknak.

2020. szept. 28. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
86%

Amúgy bírom, hogy a Home Office bevezetésével nem volt ennyi felháborodás, mint azzal, hogy a diákok otthon legyenek.


Elhiheted egy csomó Home Office-os nem azért akarta a Home Office-t, mert, félt a covid-tól, hanem, mert jó volt, hogy nem kell korán kelni, bebumlizniuk a melóhelyre reggel, ahol fele akkora hatékonysággal tudtak dolgozni a zavaró tényezők miatt, majd még hazamenni és elintézni ezt meg azt, amire már 0 energiájuk maradt.


Olvashatod a kommentekből az egymillió mikor zárnak be az iskolák kérdés alatt, hogy sokan pont ezért örülnek a Home Office-nak meg, hogy mennyi mindent meg tudnak csinálni Home Office-ban és mennyire kipihentebbek, hogy már magát az utat megspórolják, később kelhetnek, stb.


Most akkor ennyi erővel az irodában dolgozók is lusta dixnók volnánk? xD

2020. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
26%
A kérdező csak egy provokatív troll. Közbe le merném fogadni, hogy ő örülne a legjobban ha bevezetnék.
2020. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 A kérdező kommentje:
Nem találtad el.
2020. szept. 28. 22:27
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!