Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szalagavató ruha próbánál és...

Szalagavató ruha próbánál és vásárlásnál mire kell figyelni?

Figyelt kérdés

Decemberben vagy januárban lesz a szalagavatónk és a lányok kitalálták, hogy keringőzzünk.Ez mind szép és jó de 12 fiú van velem együtt és csak 9 lány.Így felvetették hogy a lányokkal leszek. hisz így is vékony lányos alkat vagyok lapockáig érő hajjal.Sokszor vagyok fodrász és kozmetikus gyakorlaton modelljük.

Így kíváncsi vagyok hogy is mennek ezek a ruha próbák vagy ruha vásárlások.Mennyire előre kell megvenni a ruhát és mire készüljek.



2020. szept. 28. 06:20
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%

Jó vicc így hétfő reggelre.


Komolyan azt mondod, hogy fiúként felveszel egy esküvői ruhát, magassarkút, csak azért, hogy keringőzz? Inkább hagyd ki. Vagy kérj fel egy lányt másik osztályból.

2020. szept. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
25%
Ha ilyen transzi hajlamod van, akkor sem az egész iskola előtt kellene kiélni. És ezt úgy mondom, hogy imádom a Drag race-t, és semmi bajom nincsen ezzel. De nem az iskola a helye.
2020. szept. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Nem én vetettem fel hanem a lány osztálytársak. Még van odáig sok idő és ők ragaszkodnak hozzá hogy lányként keringőzzek.Nem értem a felindulásotokat. Más osztályok például szórakoztató műsort terveznek. A mi osztályunk a egyedüli ami keringőzni akar. Még osztályfőnök is jónak gondolta a ötletüket ezért kérdeztem itt meg. Mert többség ezt szeretné.
2020. szept. 28. 07:08
 4/36 anonim ***** válasza:
73%

Azért, mert a lányok azt mondják, hogy te is lány leszel, meg az ofőnek is tetszik az ötlet, nem jelent semmit.


A vicces előadás egy másik téma, de itt egy klasszikus keringőről van szó, abba nem fér bele, hogy poénkodunk ezzel, nem farsang.


Amúgy meg te mit akarsz? Azt is gondold el, hogy a családod is ott lesz, illetve nem biztos, hogy fizetik neked a női ruhákat, kiegészítőket.

2020. szept. 28. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
83%

Nem kell mindenkinek keringőzni.


Miért nem leszel olyan szerepbe, ami nem női. Pl lehetne előtte és utána egy pár perces felkonf rész, amit te csinálsz, elő lehetne adni pl azt, hogy épp egy tehetségkutató egyik válogatóját fogja látni a kedves néző... Blabla la... Öltönyben, stílusosan, mint pl Jimmy Kimmel.

Nem csak az az opció van, hogy lánynak öltözöl.


Amúgy meg megnézem, hogy melyik 18 éves fiú táncolna egy lánynak öltözött fiúval...

2020. szept. 28. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

Én úgy vagyok vele hogy szerintem ez még belefér. Osztályfőnök és a lányok szerint is senki nem jönne rá a osztályon kívül.

Igen tudom hogy a szülők is ott lehetnének bár kijelentették hogy nincs idejük rá. Ezért gondolkodom rajta hogy elfogadom a lányok/osztályfőnök akaratát.

A osztálypénz igen nagy ráadásként nekem is van pénzem emellett. Azt mondta osztályfőnök hogy minden teljesen megoldható és lányként lehetnék könnyedén. Igen klasszikus keringő.

2020. szept. 28. 07:32
 7/36 A kérdező kommentje:
A feltételezésetek helyes de már megvolt a osztályfőnöki óra ahol megvolt a szavazás hogy keringőzünk és akkor nézegettük a párokat is és ott lett felvetve hogy lányként legyek én is. Egy fiú osztálytársunk nem jön el így megvan a 5 pár teljesen és még nekem is meglett. Ezek már meg lettek beszélve.
2020. szept. 28. 07:41
 8/36 anonim ***** válasza:
100%

Persze, senki nem jön rá. Mert a többi végzős osztály nem 4 éve jár veletek egy iskolába, ugye? És a tanárok is vakok...az se lesz gond, ha a netre felkerülnek fotók és emiatt támadások érnek.


Mindegy, csinálsz, amit akarsz.

2020. szept. 28. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 21-en vagytok, de csak 5 pár fog táncolni, ez valóban a többség akarata.
2020. szept. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:

A többiek a anyagiak miatt még nem álltak párba. Egyesek lehet nem tudnak ruhát venni. Vagy nem tudnak biztosan ott lenni. Ez most eddig ennyire van megtervezve. 5 pár megvan eddig 2 még gondolkodik 3 meg anyagi miatt vacillál. De nem ez a kérdés lényege. Így is volt ebből is gond hogy ki kivel akar táncolni ezért is még a csak 5 pár.


Ez igaz 4 éve járunk így oda.Viszont lehet olyat feltételezni hogy én se megyek. A lányok szerint csak keringőnél lennék lányként hogy meglegyen a szám.Külsősöket meg nem akartak beszervezni.

2020. szept. 28. 07:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!