Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miert csinálta? Csunya lennék?

Miert csinálta? Csunya lennék?

Figyelt kérdés
Egyik fakttarsammal ma talalkoztam először, pár napja bekovetett instan meg belajkolta egyik képem, én is vissza követtem és lajkoltam. Ma volt oram vele de nem is beszeltem vele meg semmi ilyesmi. Erre nézem h kikövetett. Csunya lennék vagy dagadt vagy mi?? Nem volt nagyon meg ilyesmi velem... ennyire ronda lennék?
2020. szept. 28. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Nehéz ezt megmondani ennyiből.


Csak egy tipp lesz és nem jelent semmit, csak hogy mutassak egy új nézőpontot.

Megeshet, hogy az osztálytárs számára jelent valamit az hogy bekövetet és lájkolta a képed. Lehet hogy számára ez egy nagy lépés volt össze szedte a bátorságát, lehet hogy úgy van vele, jelent valamit az hogy bekövetett és lájkolta a képed.

Megeshet, hogy úgy érezte megtett egy lépést feléd. Ehhez képest semmi nem tőrtént, nem szóltál hozzá, nem beszéltetek és lehet, hogy úgy érezte, hülyét csinált magából, nem vagy rá kíváncsi és kikövetett.


Gondold végig, tegyük fel csúnya vagy és tényleg ezen múlik egy bekövetés vagy egy lájk. Pedig nem, csak egy gondolat kísérlet. Akkor tegnap még nem voltál csúnya ? Miért követett volna be.


Figyelj ilyen helyzetekben, azért nézd azt, hogy közben mi történt. bekövetett, találkoztatok, de nem szóltál hozzá, akkor lehet, hogy éppen ez a baja, nem ?

2020. szept. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Semmi koze akulsodhoz:) azert csinalta h te is bekovesd, utana pedig kikovetett. Rengetegen csinaljak ezt, akar napi 50-100 embertis bekovetnek azerth visszakovesse oket/lajkolnak esetleg, aztan kikovetik. Igy novelik a kovetotaboruk..
2020. szept. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Előtte én nem is tudtam h egy fakton leszünk, mert más fakton voltam...nem ismertem... most láttuk szerintem egymást először... de lehet h csak a követésre ment? Mert nem neztem h ma követett e ki vagy tegnap..
2020. szept. 28. 19:52
 4/7 anonim válasza:
Igen! Meg ahogy az elottem levo irja, akkor be se kovetett volna :)
2020. szept. 28. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De privát volt a fiokom...tehát csak akkor láthatta a posztjaim ha bekovet..de nem utána rögtön követett ki
2020. szept. 28. 19:59
 6/7 anonim ***** válasza:

Van néha olyan, hogy az Insta kikövet magától embereket vagy nem keltette fel az érdeklődését a tartalom, amit meg szoktál osztani.


Nekem is van, hogy bekövet egy könyvmoly/könyvajánló oldal (író vagyok), visszakövetem, majd, amikor van időm, rámegyek az adatlapjára és, ha azt látom, hogy a tartalom csak az, hogy napi egyszer szelfizik vagy lefotóz béha egy könyvborítót, de amúgy nulla elemzést ír a könyvről vagy nyereményjátékokat látok, ki is követem. Nem azért, mert rossz lenne az Insta oldala, hanem, mert az, amiket megosztanak, nem érdekelnek, jobb szeretem azt látnia főoldalon, ami biztosan felkelti a figyelmemet.

2020. szept. 28. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ja meg am van olyan is, aki azt csinálja, hogy bekövet valakit, lájkol párat, visszaköveted majd ki is követ.
2020. szept. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!