Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális dolog 18 éves korban...

Normális dolog 18 éves korban piszkálni, csúfolni valakit?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem el a szakközép után 2 éves érettségire felkészítő osztályba járni és vannak olyan osztálytársaim akik valamelyik másik osztálytársamat piszkálják, szekálják, b*sztatják akár a kinézetével vagy minden mással.

Nekem ha valaki nem szimpatikus akkor ezt magamba mondom és nem foglalkozok vele vagy nem is beszélek vele.


Szerintetek ez mennyire normális és milyen korban hagyják abba az emberek az ilyen szokásaikat?

18F



2020. szept. 29. 17:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos sok helyen normális az e fajta viselkedés, annak ellenére, hogy a legkevésbé sem elfogadott.

Abbahagyni pedig nem minden embernek sikerül még ha felnőnek sem.

2020. szept. 29. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek sotetek szanalmasak, a sajat lelkinyomorukat masok bantalmazasaval kompenzaljak. Nemhogy 18 evesen, hanem meg munkahelyen 20-40-50 eves emberek kozott is tortenik ilyen.

Peldaul idosebb nagyon rendes kolegat gunyoltak a nagyothallasa miatt. Ennyire primitiv nyomorult undormanyok az emberek, felnottkent is olyanok mint valami debil ovodasok.

2020. szept. 29. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire nem normális. Én lazán bevédeném a másikat
2020. szept. 29. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
4%
Csak, ha nem Liliskedsz.
2020. szept. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen, azt szokták mondani, hogy a saját gondjaik miatt csinálják vagy, hogy nincsenek megelégedve magukkal és ezért. De én ha belegondolok nem feltétlen látok ilyet.


#4 letudnád írni, hogy mire gondoltál? Nem nagyon értem.

2020. szept. 29. 20:06
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az semelyik korban se normális.
2020. szept. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!