Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Általános iskolában miért...

Általános iskolában miért piszkált, csúfolt az egyik fiú osztályátársam?

Figyelt kérdés

Sok idő eltelt azóta, de az önbizalmamat nem kicsit lerombolta abban az időben. 4-ben kezdtrm abban az iskolában, soha senki nem mondta hogy csúnya vagyok, sőt inkább dícsértek. Ez a bizonyos fiú is akkoriban ram volt szállva, állandoan a nyomomban volt, a hülye szokása volt hogy fogdosta a lányokat, mar 4-5ben.és mindig valamilyen módon elérte hogy figyeljek rá. Majd később szemüveges lettem. Nem akartam hordani, de muszáj volt mert sokat romlott a szemem. Hát nagyon nem tudtam elfogadni. Cikinek éreztem. El is kezdett csúfolni ez a fiú. Mindenféle megjegyzéseket tett a kűlsőmre, hogy ilyen fejjel el ásná magát, meg hasonló szép szavak. Egy fiunak tetszettem, de azt is ellenem hangolta

Ugyan akkor ezek melletz a megjegyzései mellett, állandóan fogdosni akart, egy percre nem hagyott békén. És ez igy ment végig egész 8ig. Állandóan célpont voltam neki. Ölelgetett hátulról, mindig a közelemben volt, mellette viszont csúfolt hogy csúnya vagyok, hogy nézek ki stb.. A haverjai is a végén elkezdtek piszkálni. Fogdostak, mellém ültek nem hagytak békén. Volt hogy féltékeny volt mikor más fiúval beszélgettem. Ideges lett. Nem értettem ha csúnyának talál miert nem hagy békén. Olyanokat mondott amivel elvette az önbizalmam. Pl hogy a fejem csúnya az alakom jó. Irogatott facebookon szíveket küldött, meg olyanokat irt hogy szerelmem stb.. Nem tudom mit csináltam hogy rám szálltak. Sosem voltam csúnya. De abban az időben annak tarottam magam. Foleg a szemüvegem miatt. Az egyik haverja azt mondta, ha nem lennék szemüveges szép lennék. Ahogy középsuliba kerültem. Elkezdtem érdekelni a fiúkat. Pedig még mindig szemüveges voltam. Volt aki randira hivott. Sok fiunak tetszem a mai napig. De ez miatt a gyerek miatt aki basztatott a mai napig néha eszembe jut és az a maradék önbizalmamam is elmegy, és ha Meg látom rosszul vagyok tőle.

Már 3,5éve kontaktlencsét hordok, es eszembe se jut kimozdulni szemüvegben. 4éve már barátom is van, akinek szemüvegben tetszettem meg. Es az elejen nem is mert megszolitani. Azota is nagyon tetszik neki ha otthon felveszem.

Viszont hiába telt el több év. Ha eszembe jut ez a fiú, csúnyának érzem magam. Nem tudom miért csinálta ezt velem..mj volt a célja ezzel.

Mást nem piszkált csak engem. Pedig nem én voltam úgymond az a tipikus csúnya lány az osztalyban.



2020. okt. 1. 10:48
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Mert megdugodt volna. Úgy betette volna a kolbit, hogy napokig járni se tudál volna
2020. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
Oke Betty, hany eve is volt az Altalanos suli vege? Allitolag a lanyok gyorsabban ernek, mint a fiuk, mentalisan is, es neked nem sikerult meg mindig megugrani ezt az egyetlen 10-12 eves fiut?
2020. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Mert egy hülye volt az a fiú! Sajnos vannak ilyenek emberek! :(
2020. okt. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem neked alapjáraton is van némi önbizalom hiányod, ezen a vonalon kellene elindulni szerintem.


Esetleg nincsenek barátnőid ?

2020. okt. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ne legyen szemüveged, vagy topmodell legyél, mással csúfol, nyogodj meg.
2020. okt. 31. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként 2008-9 körül lettem szemüveges, de már akkor is csak az olyan gyerekek gúnyolódta az ilyesmivel akik...hát hogy is mondjam eléggé problémásokat voltak, és most szépen fejeztem ki magam :D



Remélem ez vígasztal egy kicsit.

2020. okt. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!