Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Csehországban máris távoktatás...

Csehországban máris távoktatásra álltak át, noha azt mondták (ott is) hogy ilyen nem lesz? Vélemények?

Figyelt kérdés

Szükségállapotot hirdetnek, a középiskolák is távoktatásra állnak át Csehországban


[link]



Ugye mit mondtak ott (is)? Hogy bárhogy is alakul a vírushelyzet, az oktatásnak mennie kell.

Hát eddig tartott. 1 hónapja megy a tanév és már leállnak, a nagy szólamok ellenére.

Ez előrevetíti mi várható itthon?

Ne feledjük, Csehország V4-es ország! Nagy „haver". Ami ott van lesz itt is.


2020. okt. 2. 09:42
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

"6: Akkor jelentsük ;)"


hajrá. Sok sikert.

2020. okt. 2. 10:32
 12/24 A kérdező kommentje:

"Minden nap felteszed ugyanezt, mit kéne válaszolni rá? :D"


ezt a kérdést nehezen tehettem fel minden nap mert ugyebár mikori is a hír? tegnapi? Nem jön ki a matek.

2020. okt. 2. 10:33
 13/24 anonim ***** válasza:
78%

#12

Igen, elnézést, tényleg rosszul fejeztem ki magam, igazad van.

El kell ismerni, hogy nem UGYANAZT a kérdést írod ki naponta, csak a lényege ugyanaz és szánsz rá időt, hogy a körítés mindig más legyen. (Mondjuk ettől szerintem csak még gázabb. :D )

2020. okt. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

"El kell ismerni, hogy nem UGYANAZT a kérdést írod ki naponta,"


Na hát akkor ennyit arról hogy "jelentsük" még jelenteni sincs mit mert mégis milyen alapon?

Hát ha nem ugyanaz akkor nem ugyanaz!

2020. okt. 2. 10:36
 15/24 anonim ***** válasza:
73%
Már te se a kérdés témájáról dumá'sz. Erről ennyit. 😁
2020. okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
75%
Kicsit csalódott vagyok, azt reméltem, azt fogod válaszolni, hogy te nem tettél még fel ilyen kérdést, mi több, ez az első kérdésed az egész oldalon, most regisztráltál, stb
2020. okt. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon nem tudsz leszakadni erről a témáról. Szeptember 1 óta ezen pörögsz állandóan.
2020. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
52%
Itt nem lesz távoktatás, hiába írod ki a gyakorira minden nap.
2020. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
67%

#17

Szeptember 1??? :D

Március óta ezzel van tele az oldal. :D

2020. okt. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
73%

#19: Persze, de ez a troll csinálja ezt mióta kiderült, hogy ősztől nem online lesz az oktatás.

Nem is értem, most hogy maradt el a cikk linkelése és a kontextusból kiragadott egy mondat kiforgatása


#17

2020. okt. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!