Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért van az,hogy az egyik...

Miért van az,hogy az egyik osztálytársammal teljesen jól kijövök, beszélgetünk, de amikor közös programot szerveznék, akkor már nem működik a dolog?

Figyelt kérdés

2020. okt. 3. 13:41
 1/2 anonim ***** válasza:
84%
Mert neki ennyire van igénye veled kapcsolatban.
2020. okt. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy Te látod úgy, hogy jüban vagytok? Mármint, nekem volt egyetemi társam, akinek illemből válaszoltam, de nagyon le tudott amortizálni a negatívságával, amikor állandóan az öngyilkos gondolatairól írt és nem akartam udvariatlan enni, válaszolgattam, de nem voltam hajlandó a személyes találkozóra, főleg úgy, hogy 20 tárgyam volt és folyton fáradt voltam.


Voltak olyan társaim más időkben akikkel egyszerűen azért nem akartam találkozni, mert állandóan beszóltak (aztán, ha szóvá tettem, akkor csak mosolyogtak, hogy hát ilyen a természetük) vagy a viselkedésük miatt kellemetlenül éreztem magam (például a nyílt utcán fényes nappal felvállalhatatlan műsort levágtak, mert annyira felháborodtak vagy, mert viccesnek gondolták).


Ez nem bántás, csak arra célzok, hogy nem mindig a kihasználás ennek az alapja, hanem a konfliktuskerülés, hogy valakivel az Interneten elbeszélgetsz személyesen, mert ott nagyobb befolyásod van a térben ami kettőtök között van, de élőben már ódzkodsz vele kommunikálni.

2020. okt. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!