Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért vagyok elsőre unszimpati...

Miért vagyok elsőre unszimpatikus nagyon sok embernek?

Figyelt kérdés

Nagyon sokmindenkinek nem vagyok szimpatikus első látásra. Az tény, hogy emiatt csendes hallgatag vagyok, de ezt az emberek első látásra nem tudhatják. Például most vagyok elsőéves egyetemen és ahol kiscsoportos órák vannak és a tanár odamegy egyesével mindenkihez leellenőrini jegyzőkönyvet meg ilyesmi, akkor mindenkivel tök segítőkész, velem meg hányavettt módon annyit mond hogy "szép munka", de mintha meg sem nézné/nem is érdekelné. És ez volt a legelső pillanattól, szóval nem az van, hogy én tutira csináltam valamit, ami miatt nem lennék szimpatikus. Ez egy konkrét tanárhoz köthető, de másik gyakorlatokon más tanárokon is észrevettem, hogy olyan távolságtartóak, nem nagyon figyelik, hogy mit csinálok. És tutira nem beszélem be ezt magamnak, én így érzem. Nem gondolom magamnak figyelemhiányosnak, valóban örülök, ha nem vagyok a figyelem központja, de az ember megérzi, ha nem szimpatizálnak vele.

Jah igen, ápolatlan sem vagyok.


Köszönöm előre is a válaszokat!


20/L



2020. okt. 4. 11:51
 1/4 anonim ***** válasza:
80%
Nem lehet, hogy a neked szóló reakciókat félreértelmezed? Hiszen téged is megdícsérnek: "szép munka", stb. Mindig úgy látod hogy többiekre több időt szentelnek?
2020. okt. 4. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl. az alap arckifejezésem és arcberendezésem miatt mondják sokan, hogy első látásra unszimpatikus voltam nekik, bunkónak és távolságtartónak gondoltak addig, amíg nem beszélgettünk. Valamiért van egy flegmának tűnő nézésem, pedig nem vagyok az. :)

Lehet nálad is ez a probléma. Kezdeményezz te beszélgetést :)

2020. okt. 4. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ez magyarázat volna, de most mindig maszkot kell hordani, csak a szemem látszik.
2020. okt. 4. 12:53
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nekem a szemem miatt azt mondják, hogy ingerültnek tűnök. :D


Sőt volt olyan is, hogy valaki beképeltnek hit, de az mondjuk maszk nélkül volt.

2020. okt. 4. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!