Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tesi cuccot/edzés cuccot...

A tesi cuccot/edzés cuccot hogyan viszitek a suliba?

Figyelt kérdés

Elhatároztam, hogy idén minden nap kondi terembe fogok járni, és mivel a terem közel van a sulihoz ezért egyértelműen suli után tudnék csak menni (egyből). Viszont idegesít, hogy mindig cipelem magammal a tesi zsákomat. Ti hogyan oldjátok meg? Vagy belepréselitek a sulis táskába? Esetleg akkor vennék egy nagyobb táskát, amibe minden belefér. (Ti mit ajánlotok) Előre is köszönöm☺️

Mert még a kajának is be kell férnie a tankönyvek mellé (egy darab ételhordó/tupperdoboz)



2020. okt. 4. 14:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a kondiban berelheto szekreny?
2020. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Sajnos nincsen. Meghát nem is mennék sokra vele, így is, úgyis haza kellene vinnem az aznapi összeizzadt cuccomat. Meg azt, hogy a suli mellett van, az kicsit félreérthetően írtam, közel van hozzá, viszont én lakok messze. Ha most minden nap hazamennék az edzős cuccomért, akkor az napi -1,5 kb, amit tanulásra kellene fordítanom. (Végzős vagyok)
2020. okt. 4. 14:49
 3/13 anonim ***** válasza:
96%

Szerezz be egy sporttáskát a hátizsák mellé.


Nem éppen higiénikus vagy praktikus mindent összezsúfolva tárolni. Ezt a "csekély áldozatot" be kell vállalni ha nincs más opció.

2020. okt. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Hát éppen azt próbálom kitalálni, hogy ezt el lehessen kerülni :/

20perc a suli gyalog, és nem, nem halok bele, de nyilván idegesít a tesi zsák, ezért keresek egy alternatívát. Az első választ kiegészítve: reggel elég nagy kerülő lenne elmenni a terembe, ott leadni. (Ha egyáltalán lenne rá lehetőség, de sajnos nincsen🙁)

2020. okt. 4. 14:56
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én gimibe és egyetemre is túrahátizsákkal jártam. Nem túl szép, de jó nagy, így elfértek benne a sulis cuccok, az edzős cuccom és a kajám is.
2020. okt. 4. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy hatalmas táskát viszek, amiben minden elfér egyszerre
2020. okt. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
100%
Igen, a táska valóban jó megoldás.
2020. okt. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hetediktől gimi elejéig külön táskában (nem tornazsákban, mert tettem bele dezodort, papucsot, tusfürdőt a tesicuccmellé, itthon már csak dezodort.


Utána meg mivel gyűlöltrm a tesit meg azt, hogy annyi mi dent viszek, az iskolatáskába bedobtam a gatyát meg a pólót és a cipőt folxamatosan otthonhagytam, néha beraktam, de sokszor át se öltöztem tesire. Egyszerűen nagyon utáltam, hogy bántanak tesinés a tanár nem tesz semmit, sőt, a belem kidolgoztam és azt mondta, hogy lusta vagyok, ezért így is tettem és lusta voltam bevinni a tornacucvom.


Van egy iskolabemutató film, akkor készült, amikor odajártam, felvették a mi osztályunkat is, pont tesiztünk és én utcai ruhában vagyok rajta.

2020. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
77%
Jarj suliba edzös cuccban
2020. okt. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hétfő reggel tornazsákban beviszem, ha nagyon beleizzadok a pólóba, azt a táskámba rakva akár naponta is hazahozhatom. Egyébként pedig a sulis szekrényemben tartom és péntek délután hazahozom. Nem értem, te miért liheged túl ezt a dolgot.
2020. okt. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!