Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Van értelme befejezni az...

Van értelme befejezni az egyetemet, ha három félévem már megvan, viszont tudom, hogy ez egy büfészak amivel nem fogok tudni elhelyezkedni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 4. 16:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Ha érdekel, akkor igen. Ma divatos mindenre rásütni a büfészakot, ami nem informatikus, vagy gépészmérnök. Ne ebből indulj ki!
2020. okt. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Ezzel a szakkal közszférában lehet csak elhelyezkedni, ahol csak a garantált bérminimumot adják meg.
2020. okt. 4. 16:42
 3/38 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekel igen. Én is "büfészakra" jártam és nálunk egy csaj jelentette ki ugyanúgy, hogy ő nem annyira szereti és ott akarja hagyni, csúszott, órákról sokat lógott, egyszer megjegyeztük, hogy igazságtalan azzal, akielől elvette a helyet államilag támogatottra járt.


Végigcsinálta végül

2020. okt. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
96%
Én amúgy, amikpr idegösszeroppanásom volt, halasztani akartam fél évet, amíg összeszedem magam és az anyukám rábeszélt, hogy ne tegyem. Jó döntés volt.
2020. okt. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
100%
Legalább időben megkaptam a diplomát és a tanszéket is megismertem a valódi oldaláról.
2020. okt. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

#4

És el is helyezkedtél vele? Kaptál vele jól fizető állást? Meg tudsz élni, nincsenek anyagi gondjaid?


Szerintem aki elől "elvettem a helyet" az még jobban is járt, hogy nem vették fel.

2020. okt. 4. 17:01
 7/38 anonim ***** válasza:
Ha már elkezdted, ne hagyd félbe.
2020. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
88%
Milyen szak?
2020. okt. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
4. Vagyok, igen, elhelyezkedtem vele és megélek.
2020. okt. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Ó, ugyan már... én is egy sokak által lenézett "büfészakon" végeztem, mert a legtöbb itt végzett állami helyen helyezkedik el.

Nem mondom, hogy multimilliomos leszek, de a nettó 300-350 ezret meg lehet keresni, nem stresszes és szeretem a munkámat. Nekem ez így megéri.

2020. okt. 4. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!