Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kell ezen annyira...

Miért kell ezen annyira kiakadnia a barátaimnak, osztálytársaimnak?18l

Figyelt kérdés

Szóval van egy srác, aki eggyel felettünk jár, és az osztálytársaim, akik közül egy csomóan a barátaim, hát nem igazán kedvelik, vagy hát mondjuk úgy rühellik. Egyébként igazuk is vagy, a srác elég egoista és lenéző mindenkivel, aki nem fontos neki.

Viszont én elkezdtem jóban lenni ezzel a sráccal. Tökre nem volt tervbe, hogy barátkoztak vele, de pont odaköltözött, ahol én is lakom, így egy vonattal járunk. És hát emiatt elkezdtünk beszélgetni, főképp abból adódóan, hogy elsőre nem tudta, hogy hol kellene leszállnia. Azóta együtt utazunk, meg mivel elég közel lakunk hétvégente találkozunk. És hát a koliban is feltűnt a barátaimnak, hogy a srác mostanában nekem visszaköszön, néha együtt érkezünk vasárnap, ráadásul még beszélgettünk is néha. És ez nem tetszik a barátaimnak, mondván, hogy nem gondolták volna, hogy egy ilyen valakivel állok össze. És igazából nem értem a gondjukat, mivel nem hanyagolom el őket, konkrétan a régebbi barátaim és köztem semmi nem változott. Ugyanannyit vagyok velük, nem viselkedem másképp.



Akkor mi a gond?


2020. okt. 4. 19:36
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ovis problémázás...
2020. okt. 4. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nézd úgy, hogy ők csak a negatív dolgokat tudják róla, hogy egoista, lenéz másokat stb. Lehet, hogy te megismerted és így már máshogy látod őt, de a barátaidnak ettől még nem változott meg a véleményük és ezért nem értik, hogy miért barátkozol valakivel, aki ilyen. Az is lehet, hogy csak féltenek, ne vedd magadra. Nyilván a te dolgod kivel barátkozol, de ha azt szeretnéd, hogy megértsék, akkor csak magyarázd el mi a helyzet és ennyi.
2020. okt. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%

14 éves korodra ki fogod nőni.

Egyébként pedig komolyan nem érted?

Te jóban vagy valaki olyannal, aki számukra ellenszenves.

2020. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
10%
Pss pss pisi lili
2020. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Csak irigyek, azért nem szeretik azt az embert mert velük nem barátkozik,

emiatt az van hogyha nekik nem barát neked se legyen...

2021. febr. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne törőgy vellük a ha te ellégedett vagy magadall más véllemény nem számitt
2021. ápr. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!