Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Milyen következménye lesz...

Milyen következménye lesz annak, ha már becsöngettek de még nálunk nincs tanár, és én kikukucskálok a folyosóra és ha látom, hogy jön a tanár akkor elordítom magam, hogy jön a tanár?

Figyelt kérdés

2020. okt. 6. 10:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudni fognak róla a többiek, hogy jön.
2020. okt. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Minden osztály ezt csinálja valaha... legalábbis 10 éve mikor végeztem akkor ez alap volt minden osztályban. Nyilván semmi következménye nincs.
2020. okt. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi érdekes.
2020. okt. 6. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha rendszeresen ezt teszed, eléred, hogy a tanár időben megérkezik.:-)
2020. okt. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
37%

Ja az természetes, hogy egy tanár jéssen meg kimenjen zabálni óra alatt, de az nem, hogy egy diák kiszaladjon a wcre vagy egyen, igyon és a gyerek szenvedjen 45 percen át. Na, ok...


Aki erre azt meri írni, hogy nekem hallgass a nevem az egy tanár, direkt kisbetűvel. Ti motivációrombolók!

2020. okt. 6. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Vannak olyan szép emlékeim arról az időszakról, amikor tanár voltam, hogy mentem a folyosón az osztály felé, és a hatodikosok kifelé kukucskáltak, és amikor megláttak, hirtelen eltűntek (azt hitték, hogy nem látok ebből semmit), és azt hallottam, hogy "Jön! Jön!..." Aztán amikor beléptem a terembe, mindenki a helyén állt, és megleptek valami aranyos dologgal, pl. kedves dolgokat írtak a táblára vagy énekeltek valamit... Az ilyen dolgok miatt sajnálom csak, hogy otthagytam az egészet.
2020. okt. 8. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
63%

Hatos, hatodikosokról írtál hatos válaszolóként, ez nagyon jó!!!


De az még cukibb amit írtál!


Én boldog vagyok, mert ez cuki és feldobta a hajnalonat!


Köszönöm, hogy leírtad, jobb kedvem lett, nem tudok aludni egy otthoni dolog miatt és most bearanyoztad a napomat!

2020. okt. 9. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

6. Válasz írója, ha volt tanár, legyen szíves ideírni


https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..


5. Válaszoló voltam.

2020. okt. 10. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

#7, örülök, hogy tetszett :)


#8, majd eldöntöm, hogy hova írok, értelmes kédésre szoktam válaszolni, a provokatív kérdéseket viszont nem szeretem.

2020. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Ez nem provokáció! Ez egy égető gond, amire választ akarok kapni!
2020. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!