Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért kell teamset használni,...

Miért kell teamset használni, amikor ennél rosszabb programot ember nem is csinált?

Figyelt kérdés

Nekünk nincs suli, bezárták, digit. oktatás van.

Minden tanár azt mondja, hogy álljunk át a teamsre, mert az sokkal jobb.

De könyörgöm. mi a jó abban? 5 különböző értesítés jön egy feladatról, 5 különböző helyre lehet feltölteni, amiből csak egy a jó és folyamatosan változik. Mindenki eltéved rajta, szinte külön programban van a chat része, a feladat része a visszaküldő része..


a google classroom miért nem jó? Egymás mellé kirakja a tantárgyakat és írja, hogy mit mikorra kell megcsinálni. egyet nem kell kattintani.

Kész a feladatom? rákattintok, hogy beküldés és ennyi.


Kitöltettek velünk egy kérdőívet így suliszinten, hogy kinek melyik program jött be. 980 tanulóból 920 írta azt, hogy a google classroom.

Miért kell állandóan keresztbe tenni?


2020. okt. 6. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Nem nagyon ismerem ezeket behatóan, de leírás alapján eszembe jutott egy indok: a Teams sokkal jobban felkészít az egyetemre.
2020. okt. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az egy dolog, de ha megbukok akkor nehéz lesz egyetemre járni :(

a classroomban pedig mindent tökéletesen látok és határidőre el tudok készíteni.

2020. okt. 6. 10:25
 3/8 anonim ***** válasza:
96%
Ez most valószínűleg kegyetlenül hangzik, de aki a Teams-ben annyira nem tud navigálni hogy emiatt megbukik gimiben, az nem is való egyetemre szvsz, mert a neptun, a beadandók és a többi csoda miatt az első félév is túlélhetetlen lesz számára.
2020. okt. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
természetesen el tudok jutni a feladatig, de mivel a a tanár nem tudja valamiért mindig pont ugyanoda felrakni a feladatot, ezért mindig egy kisebb kihívás, hogy vadászunk a feladat után. aztán ha megvan na vajon hogyan nézzük meg?
2020. okt. 6. 10:32
 5/8 anonim ***** válasza:
88%
Nekem személy szerint pont a Teams a kedvencem ezek közül a programok közül, nekem az a leglogikusabb, átlátható és egyszerűen kezelhető, mindig megkapok minden értesítést és üzenetet időben. Én szeretem. Viszont, ha már megkérdeztek titeket, hogy mi a ti preferenciátok és mit szeretnétek használni, akkor nem értem miért nem veszik figyelembe. Nekem az egyetemen is kb. minden tanárom más programot kezdett el használni, de szóltunk, hogy ez így nem fog működni és mindenki válasszon ki max. egyet, és elmondtuk, hogy nekünk melyik a legszimpatikusabb. Szerintem ti is szólhattok, ha senkinek sem jó ez így.
2020. okt. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű mert lehet importálni konkrét osztályokat / tárgyakat, ha a classroomban is lehet javítsatok ki de mi csak a teamset használtuk eddig. Nem mondom hogy imádom de azért az is túlzás hogy ennyire átláthatatlan lenne, maximum mikor legelőször használod. A teams is kiírja mikorra kell, és ott is csak 1 kattintás hogy beadd...Ezt az 5 helyen visszaküldhető dolgot se nagyon értem, nekem ilyen sose volt még:D Engem inkább az zavar, hogy egy-egy tanár ok nélkül túlbonyolítja a dolgokat. Tavalyi félévben volt hogy az egyik tanár ragaszkodott ahhoz hogy zoomon legyen az óra, a beadandó házikat viszont teamsbe írta ki, az órai feladatlapokat meg facebook csoportban küldte google driveon keresztül... nem is értem, mikor ez mind megoldható lett volna egy helyen a teamsben. Most is van egy ilyen aki a messenger csoportba kéri a házikat ahelyett hogy kiírna egy feladatot teamsbe mint minden normális ember, nem tudom ez neki miért jó de én megőrülök tőle. Szóval örülj neki hogy neked nem kell még mindig 5 különböző platform között kattintgatnod:(
2020. okt. 6. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

#4

Értem, pontosan ezért írtam azt, amit. (1. és 3. válaszok)

2020. okt. 6. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
5: szóltunk :( És már megint az van, hogy az egy tanárra jutó közel 70 diáknak nem jó, de csak azért használjuk, mert a tanárnak viszont igen.
2020. okt. 6. 11:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!