Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Jön vissza a digitális oktatás...

Jön vissza a digitális oktatás? Ld hvg cikke okt 6.

Figyelt kérdés

Jön vissza a digitális oktatás? Ld hvg cikke okt 6.


Hogyan készülhet fel a digitális oktatásra?

[link]


Idén szeptemberben a tanítás egyelőre hagyományos formájában indult el, az emelkedő esetszámok miatt érdemes felkészülni, hogy a közeli jövőben visszatérhet a digitális oktatás. Mutatjuk, mire érdemes figyelni.



Hát ezek szerint nincs sok minden töprengenivaló, mert jön , csak kérdés mikor, de az hogy jön az nem kérdés.


2020. okt. 7. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem egy hónapon belül. Azt viszont szinte el se tudom képzelni hogy másfél hónapnál többet kelljen várni rá. Az iskolában is lóg a levegőben a téma, fertőzöttek száma is egyre magasabb. A mi iskolánk szeptemberben már bezárt 2 hétre, most is van pár osztály akik nem járnak.
2020. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
61%
Én azt hallottam már augusztusban, hogy október közepétől megint lehúzzák a rolót, ahol csak lehet.
2020. okt. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Ez a cikk végig feltételes módban beszél, és egyébként is, honnan tudná egy újságíró, hogy milyen intézkedéseket tervez a kormány. A napi új fertőzöttek száma egyébként már lassan egy hónapja stagnál, és most már szennyvízminták is az összes városban azt mutatják, hogy már nem gyorsul a járvány terjedése. Az "azt hallottam" típusú megszólalásokról meg elég legyen annyi, hogy szeptember elején is volt már ezerféle kamu dátum, amiknek a nagy részén már túl vagyunk, még sincs sem távtanci, sem más korlátozás.
2020. okt. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
84%
Ez a cikk már több, mint 24 órája kijött, hogy-hogy csak most raktad fel ide?
2020. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"A napi új fertőzöttek száma egyébként már lassan egy hónapja stagnál, "


Ühüm.

És a halottak száma mennyire stagnál az 1 havi helyzethez képest? A Mai 24 halottal? Hm?

Ezt is kifejtenéd nekem , de ha lehet százalékos növekménnyel csak hogy lássuk is miről pofázunk? Hány százalékos növekményt is jelent a mai 24 halott?


És ha ezzel végeztél

azt is írd már meg, mi a fontosabb ORBÁN szerint: a fertőzöttek vagy a halottak száma?


Vagy segítsek?


"Hozzátette: a második hullámban másképpen védekezik az ország, emiatt magasabb lesz a fertőzöttek száma, ezért


a halálos áldozatok számát kell alacsonyan tartani. A védekezés sikerét ez fogja meghatározni."


Na hát Viktor! SIKERÜLT! Taps! Szept elejéhez képest 2400%-os a növekmény! 24x! TAPS!

2020. okt. 7. 19:52
 6/8 anonim ***** válasza:
63%

[link]

Görgess csak lentebb. Ott van a lényeg: nem várhatóak szigorítások. Szóval álmodozz csak

2020. okt. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
29%

Úgy látom, itt bajok vannak a fejekben!

Ez egy szponzorált cikk. Az a lényege, hogy a marha unalmas tartalma ellenére sok gyanútlan internetező kattintson rá, akiknek egy része ez után véletlenül vagy szándékosan a szponzor (jelen esetben a Telekom) honlapjára, és potenciális vásárló lesz. Maga a cikk 100%-ban semmitmondó távoktatásos tanácsokból áll (" A távoktatáshoz szükség van stabil internetkapcsolatra" - sose gondoltam volna), de egy olyan témába van csomagolva, ami mostanában sok embert izgat, ezért sokan kattintanak rá, így jól jár a HVG is, és a Telekom is.

2020. okt. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
59%
Annyira hülyék vagytok komolyan. Belinkel valaki egy cikket, hogy nem várható semmi sz*ros szigorítás vagy elmondja a véleményét, hogy nem lesz iskolazár egyből lepontozzátok. De hiába várjátok, hogy bezárjanak, azért sem fognak. Nem néhány lógós véleményét fogják a döntéshozók figyelembe venni.
2020. okt. 7. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!