Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit csináljak, ha több osztály...

Mit csináljak, ha több osztálytársam is bánt fizikailag minden nap? F

Figyelt kérdés
Nem verésről van szó, hanem csak ilyen random pofonokról, fülön/nyakon csapásokról, meg ilyenek. És eléggé megalázó, mikor mondjuk mások előtt csinálják kint a folyosón. Általában visszaadom nekik ugyan ezt, amit csinálnak, vagy meglököm őket, hogy fejezzék már be, de később ugyan úgy csinálják. Mi lehetne erre a megoldás, hogy befejezzék?
2020. okt. 7. 20:48
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
82%
Ha visszaadod, akkor mi a megalázó benne?
2020. okt. 7. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
33%
Csak a szüleid tudnak ezen segíteni...
2020. okt. 7. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Hát hogy egyáltalán ezt meg merik csinálni velem, magyarul másoknak ebből valszeg az jön le, hogy engem lehet bántani, nem félnek tőlem. Még ha vissza is adom nekik.
2020. okt. 7. 20:56
 4/17 anonim ***** válasza:
19%
Nem lehet hogy csak hülyeségből csinaljak, haversagbol és te felveszed?
2020. okt. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
28%
A legnagyobb állat, amikor bemegy a mosdóba, arcon fújja magát paprikasprayvel, majd belefejel 3-4X a falba.
2020. okt. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, igazából a haverjaim, de nekem ez haverságba már nem igazán fér bele. Megbeszélni meg nem lehet velük, mert folyamatosan csinálják így is.
2020. okt. 7. 21:05
 7/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha a haverjaid, akkor gondolom egymással is ezt csinálják.Szerintem túl gondolod. Add vissza nekik ahogy eddig és ennyi. Nemtudom miért zavar, szerintem ennyire nem veresen komoly a helyzet.
2020. okt. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
67%
Legközelebb kezdd te a "pofozkodást" és amikor neked csinálják, a legkevésbé se látszódjon rajtad, hogy zavar.
2020. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 vantel ***** válasza:
44%

Mással is csinálják?

Ha nem akkor gondold át miért veled?

2020. okt. 7. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Amikor kettesben vagytok a haverjaiddal akkor beszeld meg veluk..vagy facebookon..kezdj el beszelni veluk majd tereld erre a temat.
2020. okt. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!