Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Azt hogy csináljam, hogy egy...

Azt hogy csináljam, hogy egy tanár szerelmes legyen belém?

Figyelt kérdés
2020. okt. 8. 15:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Legyen minden dolgozatod ötös, csinálj sok szorgalmit, és névnapjára ajándékozd meg egy saját verssel. Így tuti beléd esik.
2020. okt. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Ömm, nem hinném, de azért köszi👍
2020. okt. 8. 15:52
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha Te diák vagy akkor remélem nem teszel ezért semmit. Inkább keres a kortársaid közt barátokat.
2020. okt. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Nincs sok esély rá, hogy sikerüljön, mivel a tanárt rögtön kirúgják és ha túl fiatal vagy börtönbe is zárják.


Egyébként össze kell vele futni amikor bulizik és együtt inni vele és beszélgeni, alkohol hatására lehet h megnyílik és nem pedagókusként fog beszélgetni veled hanem ivócomboraként, haverként és akkor már lehet flörtölni és közelebb kerülni.

2020. okt. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
92%
Tanár-diák kapcsolatból rendszerint nem szokott semmi jó elsülni, szóval ezt szerintem inkább felejtsd el.
2020. okt. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Rendben.
2020. okt. 8. 17:26
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Tesó b*zd meg a lányt
2020. okt. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mekkora a korkülönbség. Amúgy ha gimis vagy ballagás után nem csinálhatnak belőle ügyet, viszont tuti mindenki rólatok beszélne, ami nem biztos, hogy a tanárnő jövőjére jó hatással van..
2020. okt. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Dehát én hetero vagyok
2020. okt. 9. 09:09
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor mondhattad volna, hogy lány vagy. Én is azt hittem először, hogy fiú vagy.


Nézz rá olyan csábító pillantással, állítsd be a hajadat, hogy jól álljon meg egy kis smink, de még ha szép vagy se biztos, hogy megtetszel neki. Hány éves a tanár? Mert lehet, hogy gyerekként tekint rád, mint ahogy minden diákjára.

2020. okt. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!