Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mi lesz akkor ha órán nem...

Mi lesz akkor ha órán nem enged ki WC-re a tanár és ezért bele hugyozok az arcába?

Figyelt kérdés
2020. okt. 9. 19:38
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy oké, nyilván a szünetben kellene elintézni, de csomó olyan eset előfordulhat, hogy valami más dolga volt a diáknak.

(Pl tanárral beszélt stb) Értelmes ember nem akad fenn ilyen hülyeségen, hanem kiengedi és kész. Én a tanulók helyében engedélyt sem kérnék, szimplán csak kimennék. Természetes szükséglet a pisilés, ezt nem lehet korlátozni, csak azért mert ő tanárember.

2020. okt. 10. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

23:48: erről van szó.

De látod, mennyi mélyen "empatikus" ember van a hozzászólók között...

2020. okt. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 De La Cruse ***** válasza:
Ahogy írsz róla, hát mér most olyan elmeállapotban vagy hogy abból csak tragédia lesz.
2020. okt. 15. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
67%

3 órát mindenki ki kell bírjon pisilés nélkül.

Senki nem tud figyelni ha 5percenként mindenki kimegy pisilni...

De vannak vadbarom tanárok meg szükséghelyzetek is.

Ez kb alsó évfolyam ahol meg kell tanulni a szükségleteken uralkodni, a fölött már megtanul az ember nem becsinálni, odafigyelni az órán és jelezni ha szükségállapot van....

2020. okt. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
22%
Megint ideírt egy karót nyelt tanárka.
2020. okt. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

“3 órát mindenki ki kell bírjon pisilés nélkül.

Senki nem tud figyelni ha 5percenként mindenki kimegy pisilni...“


Nem, nem kell kibírni 3 órát. Örülj neki, ha te ki tudsz, de nem mindenki van így, pláne ha sok vizet fogyaszt az illető. Azzal meg ne érvelj, hogy a munkahelyen is ki kell bírni, mert ott sem kell. Ideális esetben azért van az iskola, azért tanulnak az emberek, hogy aztán olyan munkahelyük legyen, ahol emberként tekintenek rájuk, nem robot-rabszolgára.

És nyilván nem egy egész osztálynyi gyerek fog kimenni wc-re, hanem maximum 1-2 egy órán. Ha valaki azért nem tud figyelni, mert kimegy valaki 5 mp alatt a teremből, annak súlyos figyelemzavara van. Érdekes, egyetemeken ez nem probléma, senki nem akad fenn azon, hogy wc-znie kell. Pedig ott mindenki felnőtt.

2020. okt. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
14:14: az utolsó mondatban lényeg. Felnőtteket nem olyan könnyű csicskáztatni. Az általános és középiskolák tanerői között pedig iszonyat sok a frusztrált idegbeteg, akik csak akkor érzik valaminek magukat, ha hatalmaskodhatnak a diákjaik felett. Saját tapasztalat. Én nem felejtettem el.
2020. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igaz. Ügyfélszolgálatos vagyok, van, hogy egy hívás eltart 1-2 óráig és pont akkor akartam wcre mennu, amikor bejött a hívás. Volt már köztünk, aki kinémította és elszaladt pisilni.


Kasszánál is hányszor láttam már, hogy kasszás felkiáltott, hogy szünetre akar menni és álljon be más kasszázni. Lezárták a sorát, kiszolgálta a maradék 2-3 vevőt és mehetett.


Csomó munka van, ahol simàn meg lehet oldani a wc szünetet, nem kell 3 órát visszatartani.


A diák meg ne szenvedjen azért, mert a tanár azt hiszi, hogy mobilozni vagy bagózni megy kia gyerek.

2020. okt. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!