Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » OV külön kiemelte hogy az...

OV külön kiemelte hogy az őszi szünet mikor lesz-és hogy egyáltalán lesz? Miért, hát ez kérdéses volt egy pillanatig is?

Figyelt kérdés

OV az Operatív (kamu)törzzsel tartott értékelést és sajtótájékoztatót.

Ahol is sok egyéb mellett külön kitért arra is, hogy idézem:

Az iskolák őszi szünetét a szokott rendben, október 23. és 31. között megtartják – folytatta.

[link]


Miért, ez egyetlen pillanatig kérdéses volt? Hát az hogy mikor lesz az őszi szünet, az már az aug végén kiadott EMMI tanév rendje kormányrendeletben benne volt. Két hónapja fix kormányrendelet tehát minek ezt elmondani?


AZ meg hogy LESZ egyáltalán őszi szünet-miért, hát volt olyan forgatókönyv is hogy NEM LESZ? Hát én olyanról nem hallottam!


2020. okt. 11. 09:24
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Csak mert most van aktualitasa. Ne kepzelj bele többet
2020. okt. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:

Na de ilyen kijelentést én még az életben nem hallottam hogy egy iskolai szünet idejét (amelyről kormányrendelet is van) és egyáltalán a létét egy miniszterelnök külön tisztázza. Miért, van ezen mit tisztázni?

Miért hát volt olyan forgatókönyv hogy az őszi szünet máskor lesz / nem lesz? Hát ezek szerint volt... Elszólás?


A Karácsony dec 24-et nem akarja esetleg külön kiemelni? Hátha az is elmarad?

2020. okt. 11. 09:30
 3/27 anonim ***** válasza:
85%
Azt majd decemberben emliti
2020. okt. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Miközben számolatlanul terjednek iskolai körökben a pletykák hogy az őszi szünetről nem kell már visszamenni.

Most erre sok mindent lehet mondani de egyesek szeptember óta esküsznek rá hogy őszi szünet aztán kaputt. Akárki akármit mondhat nekik, ők csak annyit reagálnak : majd meglátod.


Csak aztán nehogy tényleg meglássam.

2020. okt. 11. 09:36
 5/27 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
100%

"őszi szünet aztán kaputt."


Azt is mondták sokan, hogy szeptemberben digitális oktatás lesz. Aztán azt mondták hogy okt. 1-től. Aztán meg azt, hogy őszi szünet után... Ja, hogy az most van.


"Na de ilyen kijelentést én még az életben nem hallottam"


Egy ilyen helyzetet sem láttunk még. Senki ne feledje: a vírus jelenleg is terjed.


"Miért hát volt olyan forgatókönyv hogy az őszi szünet máskor lesz / nem lesz?"


Ha volt is, azt nem kötik az orrodra. Kivéve, ha az operatív törzs tagja vagy? Az vagy? Nem. De azok sem, akik ilyen álhíreket terjesztenek.


"majd meglátod." - lehet. De az is lehet, hogy nem.


"Csak aztán nehogy tényleg meglássam."


Láttunk már 2012-ben világvégét is... amúgy miért lenne annyira rossz, ha ismét áttérne az oktatás digitálisra?

2020. okt. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

"amúgy miért lenne annyira rossz, ha ismét áttérne az oktatás digitálisra?"


Hát NEKEM tanárként maga lenne az ÁLOM. Soha nem éreztem magam olyan jól mint márc-jún között. Tőlem akár holnaptól digitális lehet de lehetőleg 2021. jún 15-ig! És akkor pezsgőt bontok!

Na de egyesek nagyon fújnak ettől (szülők-szabi stb)

2020. okt. 11. 09:47
 7/27 anonim ***** válasza:
100%
Sok mindenről hallasz persze, de nem mindenről. Mit gondolsz, az Operatív Törzsnek mindig egy forgatókönyve van? Ha nem egy van, mindet ismertetik veld?
2020. okt. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

"Mit gondolsz, az Operatív Törzsnek mindig egy forgatókönyve van? Ha nem egy van, mindet ismertetik veld?"


Én arra gondolok hogy azok az (ál)hírek amik terjengenek mindig a (Kamu)törzstől kiszivárgott egy-egy lehetséges de később elvetett forgatókönyv.

Azért terjedt el pl a szept 24. utáni zárás mert volt egy ilyen forgatókönyv is.

És azért terjeng az őszi szünet utáni zárás mert volt (van????) egy ilyen forgatókönyv is.

Szóval ezek a hírek mégse teljesen légből kapottak. Ezek szerint.

2020. okt. 11. 10:03
 9/27 anonim ***** válasza:
48%

Így le is lerövídetették egy nappal🥺🥺

Október 31-ig tart csak, elsején már suli pedig eddig úgy volt, hogy november 1-én még itthon vagyunk 🥺🥺🥺

2020. okt. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
50%
Én szülőként is nagyon várom, hogy újra digitális oktatás legyen. Jelenleg a suliban bevallottan előre tanulunk, készülve arra, hogy valamikor digitális oktatásra átáll az oktatás. Szeptember első napjától olyan brutális ütemben adják le az anyagokat, hogy kéthetente mindenből tz-t írnak, napi két-három számonkérés van. Ez egy általános iskola.
2020. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!