Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek a tanár nagyon...

Szerintetek a tanár nagyon bunkónak nézett engem emiatt?

Figyelt kérdés

Pénteken volt egy kémia óránk. Nálunk alapvetően nem kötelező a maszk órán, csak a szünetben azonban a kémia tanár felvetette velünk amire én nem kapcsoltam.


Konkrétan az történt, hogy néztem magam elé majd mire észbe kaptam, hogy milyen órán is ülök arra lettem figyelmes, hogy már csak 10 perc van az órából.

Felnéztem és csodálkoztam azon is, hogy miért visel mindenki maszkot hisz nem is kötelező tudtommal. Majd megkérdeztem a mellettem ülőt, hogy minek van rajtatok maszk és akkor mondta, hogy mert a tanár kérte.


Szerintetek nagyon bunkónak nézett emiatt a tanárom? Nyilván ha hallom, hogy megkér rá akkor megtisztelem annyival, hogy felveszem de annyira elbóbiskoltam, hogy tényleg azt se tudtam hol vagyok hirtelen. Szerencsére sűrűn nem fordul elő, de nagyon fáradt voltam.



2020. okt. 11. 16:08
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem. Nem szólt rád,hogy vedd már fel a maszkot
2020. okt. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

"annyira elbóbiskoltam"

Hát ha a maszk nem is lenne bunkóság, ez azért mégiscsak az, na :D

2020. okt. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Jól tetted. A maszk hatástalan, sőt, káros. Legközelebb se vedd fel, mivel nem kötelezhet rá.
2020. okt. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
3 - Majd ha az orvos, aki megműt, ugyanígy gondolkozik, mint te, meglátod, milyen hasznos dolog, hogy nem köpködnek tele fsztudja milyen ótvaros nyállal.
2020. okt. 11. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szólt, akkor nem érdekli annyira. Szerintem észre se vette, ne aggódj ezen.
2020. okt. 11. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Tom Benko ***** válasza:
Nem bunkóság. Előfordul.
2020. okt. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Neked volt igazad. Nem kötelezhet rá, mint ahogy arra sem, hogy milyen színű zoknit viselj.
2020. okt. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Tom Benko ***** válasza:
70%
@7: A piros zokni nem okoz a környezetnek egészségkárosodást. A maszk hiánya okozhat. Abba nem szólhat bele, milyen színű maszkot veszel fel.
2020. okt. 20. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%
Cilike is megmondta, az iskolákban a diákoknak nem kötelező a maszk, mert úgysem viselnék úgy, hogy jobban védjen, mint ártson. Mivel tehát tanári túlkapásról van csupán szó, nehogy neked legyen már lelkiismeret furdalásod. Szégyelljék magát a többiek, akik ezért nem emelték fel a szavukat és némán tűrték, hogy olyat kényszerítsenek rájuk, amit nem is lehetne.
2020. okt. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tom Benko ***** válasza:
@9: Cilike... /O\
2020. okt. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!