Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy 1-től 10-es skálán mennyir...

Egy 1-től 10-es skálán mennyire ciki, hogy bemész az iskolába úgy, hogy nem tudod hogy digitális oktatás van, és az igazgató közli veled, hogy nem kellett volna bejönni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 12. 09:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
93%
Csak annyira, amennyire ciki óraátállítás utáni hétfőn benézni az időt, és a korábbi szerint indulni. Semennyire. Emberek vagyunk, tévedünk.
2020. okt. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
93%
Az ő részükről ciki, hogy nem értesítettek megfelelően.
2020. okt. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem, itt én is hibás vagyok. Az iskola csinált mindenkinek e-mail címet, amivel az iskolai dolgokat, értesítéseket kapjuk. Mivel nemsokára megyek diákmunkára, ezért a saját, otthoni e-mail címemmel voltam bejelentkezve, ezért nem láttam, hogy az iskolai e-mail címemre mit küldtek. Meg a csoportot se néztem, mivel az osztálytársaim csak hülye mémeket küldözgetnek ott mindig, és ezért nekem az osztálycsoport le van némítva.
2020. okt. 12. 09:55
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Én egyetemre is mentem már be úgy, hogy tavaszi szünet volt. Csak az tűnt fel, hogy sötétebb van, mint máskor, meg senki nem vár az órára a terem előtt. Szerintem nem ciki.
2020. okt. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
68%
Nekem 10/10 lenne, mivel 25 éve voltam utoljára iskolás.
2020. okt. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem ciki.

Nekem egyszer általánosban volt olyan órarendem, hogy összevissza volt a nap kezdése. Egyik nap nulladik óra (7-kor), másik nap meg első óra sem volt. Állítom, egy héten talán kétszer mentem 8-ra.

És egyik nap bementem 8-ra, mikor nem volt első óránk. Azt nem értettem, hogyhogy a fogasokon senkinek nincs ott a kabátja, meg egyik osztálytársam sincs ott. Aztán kiderült... Pont olyan távra laktam, hogy hazamenni már nem volt érdemes.

Ne érezd cikinek, emberek vagyunk!

2020. okt. 12. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Sunshinedoll ***** válasza:
84%

Nem ciki, előfordul, hogy valaki benéz valamit.

Én is mentem be olyan egyetemi előadásra, amiről korábban kiküldték, hogy elmarad, csak elfelejtettem.

Mivel még csak másoknak sem okoztál kellemetlenséget ezzel, szerintem abszolút nem kell ezen izgulni.

2020. okt. 12. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
87%
Ez az a kategória, mikor már csak nevetni tudnék saját magamon :)
2020. okt. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
87%
A ciki az, amikor másnaposan, késve rossz terembe csörtetsz be, és még neked áll feljebb, hogy valaki nem osztálytárs ül a helyeden...
2020. okt. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
89%

Én egyszer bementem és tök üres volt a suli. KIderült hogy az egész iskolának osztálykirándulás van és reggel 7kor elindult mindenki. Én meg elfelejtettem.

Hát akkor világdráma volt ez így meg visszagondolva még ahhoz is gyenge történet hogy röhögjek rajta.

2020. okt. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!