Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy 1-től 10-es skálán mennyir...

Egy 1-től 10-es skálán mennyire ciki, hogy bemész az iskolába úgy, hogy nem tudod hogy digitális oktatás van, és az igazgató közli veled, hogy nem kellett volna bejönni?

Figyelt kérdés
2020. okt. 12. 09:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
91%
Velem is volt már ilyen. Egyetemen lusta voltam és nem jártam be minden előadásra, szóval egyik nap 3 előadás lett volna, amik közül csak a 3.-ra szándékoztam bemenni, ami délben kezdődött. Előtte le is késtem a buszt és várnom kellett a következőre, aztán mikor leszálltam róla, végigrohantam a kampuszon, hogy beérjek a 3. előadásra. Mikor beértem, láttam, hogy tök üres a több száz fős előadó, csak 1-2 ember ült ott és ők is értetlenül néztek, hogy miért nincs ott kb. senki. Ekkor még mindig nem esett le, mi van, szóval írtam pár csoporttársamnak, hogy most nem lesz előadás, vagy mi? De egyikük se írt vissza és azt gondoltam, lehet, az előző előadásról hamarabb elengedték őket és mindenki elment addig kajálni, meg visszament a koliba, stb., bár így is gyanús volt, hogy kb. 5 perc múlva kezdődne az óra és még senki nem jött vissza. Aztán úgy voltam vele, ha már kifizettem a kajámat, legalább megeszem és mire megreggeliztem, visszaírt az egyik csoporttársam, hogy ja, a 3. óra elmarad, mert valami rendezvény van és déltől elmarad minden óra. Ekkor jutott eszembe, hogy amúgy előző nap több csoporttársam is erről beszélt, hogy de jó, másnap csak 2 előadásra kell bemenni, aztán zúzhatunk haza, de valahogy elfelejtettem másnapra. Képzelem, milyen gyökérnek nézhettek, akik látták, ahogy végigsprintelek a kampuszon, be az üresen álló épületbe....
2020. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
68%

És az mennyire ciki, hogy rossz műszakba mentem be párszor dolgozni? Semennyire. Jót nevettem rajta.


Na ez is ugyanez a szitu, nevess egyet rajta.

2020. okt. 12. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki, szar a kommunikáció, és a mai világban már nem lehet tudni melyik nap menj suilba vagy maradj otthon.
2020. nov. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!