Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha a tanárok olyan rosszul...

Ha a tanárok olyan rosszul keresnek, akkor mire fel olyan nagyképű és lenéző sok tanár?

Figyelt kérdés
2020. okt. 12. 12:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
73%
Mert tanárhiány van, megteheti, úgyse rúgják ki.
2020. okt. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
70%
Mert belefásult, és a fásult ember már nem hivatásból dolgozik.
2020. okt. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%

ezt én se értem a tanulás fontosságát hangsúlyozzák ami oké is lenne, de épp ők az ÉLŐ példa arra hogy van amit érdemes tanulni és van amit nem.

Azt amit ők tanultak na azt NEM.

még egy teszkó pénztáros a 8 elemivel is többet kap mint ők.

Hát épp ők meg ne szólaljanak arról hogy érdemes tanulni. Nekik nem volt érdemes.

2020. okt. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
36%

Ha nekem kéne gimnáziumban tanítanom és olyan osztályom lenne akikből tudom, hogy egyik sem megy egyetemre, érettségizni sem nagyon fog vagy éppen ha megy is egyetemre a Metropolitanra megy.


Akkor lehet én is néha kicsit lenéző lennék.


Lehet mert nem hinném el, hogy ilyen közegbe kerültem és emiatt picit magasabb rendűnek hinném magam ahelyett hogy elfogodnám, hogy "már én is ide tartozom" ha nem sikerült jobb tanári állást találnom.


Csak egy tipp.

2020. okt. 12. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
78%

"Akkor lehet én is néha kicsit lenéző lennék."


Ha egy tanár bárkivel bármely okból is lenéző akkor az alkalmatlan a pályára. Akkor húzzon onnan kapálni.


Más kérdés hogy a tanárok 90%-a (volt tanárként mondom) eleve azért megy tanárnak mert mindenre alkalmatlan és a fizikai munka meg büdüs neki.

Inkább játsszák az agyukat hogy ők "értelmiségiek" aztán annyit se keresnek mint egy részeg falazó cigány egy építkezésen.


MIért? mert alkalmatlanok mindenre. Versenyszférában 1 nap alatt kiszórnák őket.

2020. okt. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
83%

5#


Értelmiségi != sokat keres


vagy ha matekos vagy


Értelmiségi ¬ sokat keres

2020. okt. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
64%
ahhh én sem vagyok értelmiségi mert kifelejtettem az =-t a másodikból :'(
2020. okt. 12. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
55%
Attól függ. Azért aki egyetemen a dr atyaisten, annak ne hidd, hogy nincs jól fizető másodállása vagy nem számít szaktekintélynek a pénzt ellenére. Nekem is hatalmas lenne az arcom, ha az én kutatásaimat idézgetnék és publikálnák, akkor is, ha csóró lennék.
2020. okt. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
34%

4 ha csupa hülye között vagy akkor nem lenézni kell a tobbieket hanem megijedni hogy mit is keresek én itt?! Csak nem okkal vagyok itt?!

Egyébként elsővel értek egyet - egy tanár tökmindegy mit csinál kb úgyse rúgják ki.

2020. okt. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
70%
Amiért te is lenézed a tanárokat
2020. okt. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!