Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha digitális...

Mit tegyek, ha digitális oktatásban vagyunk, több tantárgyamnak nincs meg a kurzuskódja, a tanárt nem tudom elérni semmilyen formában, az osztálytársaim meg nem válaszolnak?

Figyelt kérdés
Mindenkinek meg kellett adni egy olyan e-mail címet, amit megad az iskolában. Én megadta B e-mail címet az iskolának. Lediktálták a kurzuskódokat, és valamennyi kurzusba C e-mail címmel léptem be, majd kitöröltem a jegyzetekből a kódokat. Majd szólt a tanár, hogy lépjek ki ezekből a kurzusokból a C e-mail címeimmel, és lépjek be B e-mail címmel, amit eredetileg megadtam. Kiléptem a C e-mail címemmel, de most nem tudok belépni B-vel, mivel nem tudom a kódokat, csak néhány tantárgyét. A tanárnak már szombaton írtam, de még nem látta, és telefonon se tudom őt elérni, az osztálytársaim látták, de nem válaszolnak.
2020. okt. 12. 12:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Holnap lesz több olyan órám is, amire online óra van kiírva, és nálunk szigorúan veszik ezt, ha nem kapcsolódok be, beírják az igazolatlan órát.
2020. okt. 12. 13:02
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Milyen suli? Főiskola? Neptunt hasznaltok? Ott látszik.

Ha főiskola, szinten TO segithet. Ha nincs fogadóidő írj em-mailt.

Ha középiskola igazgató pl. Segíthet elérni az ofőt.

Vagy más tanárok.

2020. okt. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!