Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy elmaradjanak most ősszel a szóbeli érettségik?

Figyelt kérdés

Most fogok angolból érettségizni. November 23-26 között lesz a szóbeli rész. Azonban szóban én nagyon gyenge vagyok. Nem csak a tudás hiánya miatt hanem amiatt is, hogy borzasztóan rástresszelős vagyok. A kettő pedig most összetevődik. Szerintem csoda ha egy kettest ki tudnék küszködni.

Ezzel ellentétben írásban nagyon erős vagyok. Rengeteget gyakoroltunk órán és ilyen 90-100% között hoztam le minden feladatot így azzal nem lesz probléma. Viszont a szóbelivel nagyon le fogom rontani az eredményt.


Szerintetek van bármi esély arra, hogy ne rendezzenek most ősszel szóbelit?



2020. okt. 13. 00:27
 1/9 Banna97 ***** válasza:
87%

Én is most fogok emeltezni.

Egyenlőre nem úgy néz ki, hogy elmaradna, szerintem 80%, hogy nem fog

2020. okt. 13. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%
Nem fog elmaradni semmi sem. Ha megnézed mindent tartanak ugyanúgy a normál mederben, nem állítanak le semmit. A tanulást és a vizsgákat sem fogják.
2020. okt. 13. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet addig még, de nyilván csak akkor fogják lefujni, ha muszáj lesz.
2020. okt. 13. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy elmaradna. Mármint ősszel kevesebben érettségiznek, mint tavasszal. Valószínűleg kevesebben is lesznek jelen
2020. okt. 13. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Előbb meg kell érni az őszt.
2020. okt. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Eddig mindig ha az őszi érettségiről volt szó, mindig kihangsúlyozták, hogy nem tervezik a szóbeli elhagyását. Pont ma láttam még egy cikket erről. Szerintem ha ennyire hangsúlyozzák, hogy szokványos érettségit tartanak, akkor semmi esély arra, hogy hirtelen kijelentsék, hogy mégsem lesz szóbeli. Tavasszal is próbálták finoman bevezetni, hogy hát talán nem lesz szóbeli. Most erről nincs szó. Sajnálom. Én is örültem volna, ha elmarad a szóbeli, kevesebb tanulás, gond, energia. De ez van.
2020. okt. 13. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ma volt a szóbeli osztályozó, nagyon szarul ment, alig bírtam egy értelmes mondatot kinyögni. Volt amikor gondolkodtam is.


Remélem azért a kettes meglesz :(


Írásbeli osztályozó 98% lett.

2020. okt. 13. 16:06
 8/9 anonim válasza:
Végül meglett?:)
2021. márc. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Most tavasszal van rá esély...
2021. márc. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!