Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Elmehetek egy iskolai sítáborb...

Elmehetek egy iskolai sítáborba úgy, hogy nem tudok síelni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 13. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Persze. Majd hógolyóval dobálod a sielőket, meg hóembert építesz. Jó lesz, menj csak el!
2020. okt. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%

nem! csak azok síelhetnek, akik a génjeikben hordozzák a síelés fogásait

így csak azok a kivételes emberek tapasztalhatják meg ezt a sportot, akik vele születtek

2020. okt. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mehetsz, csak Covid miatt elmarad.
2020. okt. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy tudom, hogy az ilyen helyeken van oktatás is, szóval menj. Én bánom, hogy soha nem mentem. :/
2020. okt. 14. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen mehetsz. Amikor én mentem, akkor én sem tudtam még síelni, de ott megtanították, hogy kell.

Minket akkor a tesi tanárunk tanított meg, mert ő tudott, de úgy emlékszem, hogy voltak ott oktatók is.

2020. okt. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 2x voltam ilyenen, egyszer Kotelnica Bialczaska-ba lengyelben, egyszer meg Ausztriában Klippitztörlben.


Mindkét alkalommal tesi tanárral mentünk. Részesek voltunk egy alapoktatásban is amiből elég volt 1 óra hossza, ezt követően bármilyen szakadékról lejöttünk.


Sajnos a sérülésekkel is számolni kell, mikor megindulsz 60-al a hegyről bukfencezve az nem túl kellemes,de nyugi mert nagy bajod nem eshet hisz ha valamidet töröd is azonnal felmennek érted mentősök ilyen jetski szerűséggel. De azért ez ritka szokott lenni hálistennek.


Nekem hatalmas élmény volt mindkét alkalom, de sajnos azokkal az emberekkel nem ápolok már olyan jó viszonyt akivel oda voltunk így semmi értelme nem lenne elmenni, ráadásul covid miatt tuti elmaradnak ezek az utak szerintem, hacsak valami csoda folytán februárra le nem cseng.


Úgyhogy ha lesz ilyen lehetőséged ne hagyd ki, nem számít, hogy kezdő vagy, mindenki így kezdte.

2020. okt. 15. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#1

Figyelj csak, van egy ötletem.

Mi lenne, ha visszamennél a jó édesanyádba?

2020. okt. 25. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!