Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan tudnék valakit kicsinál...

Hogyan tudnék valakit kicsinálni teljesen?

Figyelt kérdés
Van egy osztálytársam. Nagyon sok rosszat tett már, de vissza szeretném adni neki. Legalább annyira hogy iskolát akarjon váltani. Tönkre teszi a barátságokat és egyéb. Kérlek ne írjátok, hogy ez nem megoldás meg ilyenek, mert tudom én is de egyszerűen már nem érdekel. Kérlek csak normális válaszokat írjatok, hogy hogy tudnám teljesen tönkre tenni? Vagy ha nem is teljesen, akkor egy kicsit?

2020. okt. 16. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, de jól gondold meg, nehogy te kerülj börtönbe. Inkább te válts iskolát. Annyit nem ér, hogy idegileg tönkretegyenek.
2020. okt. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Ha vannak romák az iskolában akkor mondd meg nekik hogy állandóan cigányozik a hátuk mögött..dolog letudva,a többi ezután jön magától.
2020. okt. 16. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Felesleges! Nincs olyan igazi barátság, amit tönkre lehetne tenni.
2020. okt. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Ket malac beszelget:

-huzz a picsaba!

-nem huzlak.

:)

2020. okt. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Ejtsd teherbe.
2020. okt. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hidd el nekem a következőt:

"nagy úr a karma, és úton van érted, az Isten mindent lát." - csak ennyit mondj neki,mert a karmanak nincs humorerzeke


[link]

2020. okt. 17. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Legyél boldog, és elégedett az életeddel, elég nagy pofon lesz neki. Az ilyen emberek más fájdalmából táplálkoznak, ha úgy teszel, mintha nem lenne, akkor ,, éhen hal''. Sablon szöveg, de nekem bejött.
2021. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!