Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárok miért olyan szigorúa...

A tanárok miért olyan szigorúak és miért eröltetik annyira, hogy tanuljunk? Amikor manapság kb a kukásautón is jobban lehet keresni, mint amennyit ők kapnak a diplomájukkal.

Figyelt kérdés

2020. okt. 17. 19:11
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
56%
Mert nem akarják, hogy olyan hülye legyél, hogy még a kukások se vesznek fel....
2020. okt. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
100%

Én már belefáradtam és leszoktam róla. Már úgy vagyok vele, hogy az ő baja, ha nem fogja tudni az anyagot, az ő élete, nem az enyém. Én leadom, hogy ő felveszi-e, az meg az ő döntése.

Amúgy a tanárok jó része konzervatív, és el se tudja képzelni, hogy nem a tanulás az első, illetve részben, elhibázottan, személyes sértésnek veszi, és a személyes teljesítménye fokmérőjének, pedig ez se igaz.

2020. okt. 17. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:

"hogy az ő baja, ha nem fogja tudni az anyagot"


Én egyetemre mentem és most azt látom, hogy egy 8 általánost végzett segédmunkás is sokkal többet keres, mint én diplomával.

Alapvetően ez a "tanulj és sokra viszed" dolog egy hazugság. Manapság egy szakmunkás sokkal többet keres, mint egy diplomás.. Ha tudtam volna, én sem megyek egyetemre

2020. okt. 17. 19:34
 4/34 anonim ***** válasza:
92%
Neked az egyetlen szempontod a pénz, 3-as? Milyen szakmunkásnak mennél el, és mi akadályoz meg benne?
2020. okt. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van,majd 100 ezerrel többet keresek havonta mint a diplomás haverjaim.Festő vagyok.Ám míg ők fehér ingben,zakóban ülőmunkát végeznek,addig én a mocsokban szopok egész héten.Hidd el nagyon nem mindegy ez a része sem.
2020. okt. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
15%
Mert karöt nyeltek és nem engedik enni inni pisilni 45 percekig a gyerekeket
2020. okt. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
69%
Nem unjátok még a hülye tanárellenes propagandátokat?
2020. okt. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Banna97 ***** válasza:
100%

Mindennek van árnyoldala ezt ne felejtsd el! Lehet hogy egy szakmunkás/ gyári munkás többet keres nálad, mint diplomás embernél, de ők azért fizikai munkát végeznek/ 3 műszakot lenyomnak.


Nem mindegy a munkakörnyezet sem. És ha olyan munkakörben képzeli el magát az ember, mint egy iroda pl ahhoz sajnos tanulni kell

2020. okt. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Csak abból nem lesz saját lakásom, de még az albérletet sem fogom tudni kifizetni..
2020. okt. 17. 20:01
 10/34 A kérdező kommentje:

Én azt hittem, hogy akinek diplomája van, az jobban keres.

Pedig egy szobafestő is megkeres manapság 2-3 milliót havonta... Kifest egy szobát 80 ezerért pár óra alatt

2020. okt. 17. 20:02
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!