Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egyetemi tanárok, volt, hogy...

Egyetemi tanárok, volt, hogy előttetek sírt az egyik hallgató? Mit csináltatok, hogy megnyugodjon a hallgató? Hallgatók volt, hogy a tanár előtt sírtatok? Mit csinált a tanár, hogy megvigasztaljon titeket?

Figyelt kérdés
2020. okt. 17. 19:51
 1/6 Metionin ***** válasza:
98%
Volt. Igazából én elég suta vagyok ilyen vigasztalás terén, alapból nem tudok mit kezdeni ha valaki sír. 2 éve egyik hallgatómnak meghalt az apja és a lány szólt, hogy emiatt most lesz hiányzása és hogy valószínűleg felkészülni sem a szokott módon fog a vizsgákra. Közben elsírta magát. Nagyon sajnáltam de nem tudtam mit kezdeni. Alapból nem szoktam ölelkezni meg ilyesmik, szóval részvétet fejeztem ki és biztosítottam, hogy nem lesz semmi baj a lemaradás miatt, megoldjuk.
2020. okt. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy lány mesélte, hogy ő sírni szokott a vizsgákon, ha nem megy :DD
2020. okt. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
Egy egyemista legyen már annyira felnőtt, hogy nem egy kurzuson kezd el bőgni.
2020. okt. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
15%
Persze, higy bőg a gyerek, 4, mert azok a tanárok, akik karót nyeltek, nem engedik a gyerekeket enni, inni és wcre menni 45 perceken át. A gyerekek éhesen, szomjasan, pulzáló hólyaggal ülik végig a tanórákat, néha görcsölő, székelésre morgó belekkel. Na aztán leérettségiznek a gyerekek, de addigra megsérült a lelkük, de pszichológushoz nem mehetnek, mert akkor beoltják őket. Aztán összeroppanva kerülnek az egyetemre. Szóval ne sírjanak?????
2020. okt. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
74%

Vizsgán olyat kérdezett, amin kiakadtam. 1x fél mondatban említette, hogy a könyvben (ami nem beszerezhető és a könyvtárban sincs) van róla valahol valami lábjegyzet.

Szóval kérdezte, én meg utána bukott vizsgát lobogtatva a folyosón kiabáltam vele és bőgtem közben.


Nem vigasztalt, leüvöltött és bebszta az ajtót.

Következő félévben ennek a tárgynak köszönhetően (hogy nem kettes lett, hanem nem teljesített) köztársasági ösztöndíjas lettem és jelesre vizsgáztam belőle.

2020. okt. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
96%

Egyszer egy tanár az egész csoport előtt ordított velem, hogy csaltam, másoltam, hazudtam, milyen ember vagyok, mit képzelek, hülyének nézem, megbuktat stb., ez mind nem volt igaz, rosszul esett, kínos volt, megalázó volt és nem is nagyon tudtam mit válaszolni. Elsírtam magam. Ő pedig csak annyit mondott rá, hogy “ez nem segít” és “nem kell a színjáték”.

Egy másik tanárnál pedig többször is elsírtam magam, mert a félév során többször beszólogatott hasonló módon és egy idő után már nem bírtam. Személyes dolgokba is belenyúlt sokszor, de az egyetemmel kapcsolatban is mindig csesztetett, hogy én mit keresek itt stb. Itt már volt olyan, hogy eleve sírva mentem órára, mert tényleg szinte minden egyes órám belém is veszett. Ez a tanár viszont furán reagált, mert úgy csinált mintha nem is értené mi történik, jajj ugye nem miatta, ő ettől annyira rosszul érzi magát, ugye nem stb., nagyon gáz volt.

2020. okt. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!