Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Befejezzem úgy az egyetemet,...

Befejezzem úgy az egyetemet, hogy tudom, hogy biztos vagyok benne, hogy soha az életben nem fogok elhelyezkedni benne?

Figyelt kérdés

Közszférában lehetne elhelyezkedni ezzel a szakkal, de oda biztos, hogy nem megyek, mert siralmasan fizet.

A legvalószínűbb, hogy gyárba megyek gyártósorra vagy valami betanítitt munkára. Sokkal jobban fizet



2020. okt. 18. 13:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha elkezdted az egyetemet,fejezd is be.

Az egyetemi "végzettség" nem zárja ki azt,hogy gyárban kétkezi munkát végezz.

2020. okt. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Persze, fejezd be. Sosem lehet tudni, mire jó. Sokszor csak az egyetemi végzettség a lényeg, a papir, a felsőfokú végzettség.
2020. okt. 18. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
És ha a gyárban meg majd túlképzettnek néznek?
2020. okt. 18. 13:58
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha gyárba is mégy utána, sokkal nagyobb eséllyel léphetsz előre egy egyetemi diplomával mint egy érettségivel.A cég beirathat szakirányú képzésekre, ha tudják és látják, hogy értelmes vagy.Biztosan nem a nyolcosztályos kollégát fogják preferálni ilyen helyzetben. Szóval én a helyedben nem is gondolkoznék azon, hogy befejezzem-e az egyetemet.
2020. okt. 18. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Fejezd be, ha már elkezdted.
2020. okt. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

A munkakör betöltésének szabályai határozzák meg (többnyire:) ) a munkát.

Ha a munkahely csak 8általánost/érettségit kér az adott munka elvégzéséhez,NEM kog azzal foglalkozni hogy te pl, bölcsész diplomával rendelkezel.

A túlképzettség kifejezés egy anomália,amivel a munkáltató "szűri" az adott munkakört elvégzéséhez szükséges képességeket.

2020. okt. 18. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Fejezd be, hisz nem tudod, hol fogják értékelni majd ezt a kompetenciát.
2020. okt. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

A versenyszférában inkább lenéznek amiatt, hogy itt tanultam.

Aki egyszer közigben dolgozott, azt utána már nem nagyon fogják versenyszférába felvenni

2020. okt. 18. 16:47
 9/15 anonim ***** válasza:
A fő kérdés, hogy mit veszítesz vele, ha befejezed.
2020. okt. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Időt és pénzt

Fizethetem másfél évig az albérletet

2020. okt. 18. 17:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!