Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Igaz lehet, hogy az őszi...

Igaz lehet, hogy az őszi szünet után a gimnáziumokban áttérnek távoktatásra?

Figyelt kérdés

ma BKV-n nagyon beszélgetett két tanár erről, az egyik nagyon bízott az iskolai rendszergazdában, a másik meg sápítozott, hogy nekik olyan nincs évek óta és tavasszal is csak szívtak. Ti mit tudtok erről?


/NEM pánikkeltés akar lenni ez a kérdés, csak egy buszon hallott információra keresem a választ/



2020. okt. 19. 23:43
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
89%

Suliban hallottál?

Akkor meg...

2020. okt. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
62%

A-verzió: Persze, fokozni kell a hisztit, hogy rettegjünk.

B-verzió: Nem, csakazértsem, mert Mo-ág mindent legyőz.

C-verzió: Minél rosszabb statisztikát akarnak gyártani, sok beteggel, halottal, hogy lehessen EU-s pénzt lenyúlni, dokikra, tanárokra ellenzékre, és főleg a Karigerire kenni mindent.

2020. okt. 20. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
88%
Már nem kell sokat várni a szünet után megtudjuk.
2020. okt. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
68%
Állítólag éppen most mondta Cili nénike, hogy a suliban nem kötelező a gyerekeknek a maszk. Akkor ezek után miért hiszitek azt, hogy be lesznek zárva a sulik?
2020. okt. 20. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
Mikpr lesz őszi szünet? Ez most tényleg érdekel, a jövőhét?
2020. okt. 20. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
igen, akkor
2020. okt. 20. 08:12
 7/21 anonim ***** válasza:
27%
Büdöske, szerintem csak ne offolj szét más kérdéseket!
2020. okt. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

Hányszor kell még megkérdezni ugyanazt könyörgöm😭😭



Amúgy meg minek állnának át mikor a kormány most költ egy rakás pénzt a fertőtlenítésekre??

2020. okt. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Igaz LEHET
2020. okt. 20. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
76%

50% hogy zár, 50% hogy nem 😅

Persze nem látunk a jövőbe, minden lehetséges. De az biztos, hogy jelenleg a kormány mindenképp el akarja kerülni az országos iskolabezárásokat, és az online tanítás bevezetését.

Ha nem lesz muszáj, nem fogják bevezetni. Extrém esetben talán (?) elképzelhető, de szerintem attól még messze vagyunk.

Persze, nálunk is vannak olyan pletykák hogy őszi szünet után online tanítás lesz. Nemcsak a diákok, de a tanárok is szeretik feszegetni a témát, legalábbis nálunk. De ez nem változtat azon semmit hogy a pletyka az pletyka, nem biztos hogy van bármi valóságtartalma, sőt több mint valószínű hogy semmi alapja nincs a feltételezéseknek. Mondjuk nem tudom ki hogy van vele, de én nem nagyon élem bele magam az online tanításba, nincs rá esély. Már egyszer voltam karanténba, az is elég szívás volt 😅

2020. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!