Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Nem találom a helyem az...

Nem találom a helyem az osztályba! Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Idén kezdtem a gimit és nagyon rosszul érzem magamat ott. Az egész osztályból alig pár ember van akikkel én tényleg szeretnék barátkozni. Ha én nem megyek oda máshoz beszélgetni de ők nem nagyon jönnek hozzám, csak ha épp nincs kivel beszélgetniük ,amivel persze nincs baj mert nem körülöttem forog a világ. Van egy lány akivel szoktam beszélgetni nagyon szimpi is, van csomo közös ismerősünk is, de ő mindig visszamegy a társoságához. Akikkel szoktam ugymond lenni ők nuem igazán szimpik. Elvagyok velük de nem érzem azt hogy szeretnék velük sulin kívül találkozni. A legrosszabb hogy az egyik nap nem olyan rossz a masik viszont borzalmas. Tönkretesz en engem

Az a baj hogy én azt gondoltam hogy majd itt öribarikat találok. Akárhova mentek eddig mindenhol talaltam igaz barátokat. Nem vagyok visszahúzodó lány külsőm is normális. Sokat sírok otthon. Suliba is mindig unott a fejem es tudom hogy ez senkinek nem szimpi de nem tudom megjatszani hogy boldog vagyok. A legrosszabb hogy tesom megtalálta a legjobb barátait itt és én nem. Féltékeny vagyok rá. Az ő osztálya nagyon jó, bárcsak nekem is olyan lenne. A barátai is tök jó fejek. Annyira élném az ő életét. Nincs olyan nap hogy ne telefonálnának egymással, minden hétvégen talalkoznak. Suliváltáson gondolkodtam de nem hinném hogy lesz belőle valami.

Nem tudom mit tegyek ha valakinek van valami ötlete azt megköszönném.


2020. okt. 20. 16:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pedig válts osztályt, vagy sulit ha tudsz, megéri! Én is 2,5 évet csesztem el egy olyan helyen, ahova sehogy sem passzoltam be. Szörnyű volt, úgy és annyit lógtam amennyit tudtam, nyilván ezzel is csak magam alatt vágva a fát. Szinte lelki beteg lettem, utáltam magam, hogy én vagyok a probléma tuti, különc vagyok, nem vagyok szerethető. Nagy nehezen osztályt váltottam, de életem egyik legjobb döntése volt. Azt bánom egyedül, hogy ez nem következett be hamarabb. Már csak a társaság miatt is, de imádtam bejárni.
2020. okt. 20. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
38%
Nem találom a helyed? Harmadik sor jobbra. Nincs ott a széked?
2020. okt. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Arr gondolj, hogy akármilyen rosszul is alakulnak a dolgaid, Büdi Lili akkor is ezerszer cikibb lesz nálad.
2020. okt. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ikrek vagytok? Vagy tesód már régebb óta jár oda? yilván neki is időbe t4elt, mire barátokaz szerzett.

Alig több mint 1,5 hónap telt el sulikezdés óta, a körülmények sem a legideálisabbak mostanság a vírusmizéria miatt. Légy türelmes, ismerkedj a többiekkel, amennyire van lehetőség rá, az életunt arckifejezést pedig próbáld elfelejteni. Jól érzed, hogy az nem túl szerencsés, még aki k9özeledne, az is visszariad tőle általában.

2020. okt. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
71%
:(
2020. okt. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
37%
5, helló büdi
2020. okt. 21. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
58%
Nem baj Büdi Lili, én szeretlek:(
2020. okt. 21. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
7, én is szeretlek!
2020. okt. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Mintha csak az én történetem lenne, amit leírtál. 9-10. osztályban én sem találtam a helyem, kiközösítettek, gúnyoltak, mert jól tanultam. Állandóan egyedül voltam, én próbálkoztam, de senki sem volt vevő rám. Senki sem tudta, milyen rosszul is érzem magam. Nekem van egy ikertestvérem, azzal is rossz volt szembesülni, hogy neki meg az egykori osztálytársamnak, milyen hamar lettek barátai és, hogy mennyire jól megy a sorsuk. Én azt tanácsolom, hogy kezdj el osztályon kívüli emberekkel beszélgetni folyosón, menzán, járj szakköri, ott sok embert megismerhetsz. Iskolán kívüli helyekre is érdemes eljárni. Anno nekem valamennyire ez segített átvészelni ezt a kínkeserves időszakot. Átéltem, hogy milyen nehéz ez a helyzet, szurkolok, hogy minél előbb találj hozzád hasonló értékes embereket! 🙂 18/L
2020. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!