Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ilyen osztálytárssal mit...

Ilyen osztálytárssal mit tudnék csinálni?

Figyelt kérdés

Egy 160 centis hülyegyerekről van szó, akinek valami mentális problémája lehet, ami miatt azzal próbálja kompenzálni a magasságát, hogy mindenkibe próbál belekötni, mindenkit piszkál (fizikailag legtöbbször). Mondjuk szerintem más szempontból is kattos lehet, folyamatosan fejelgeti a falat miközben arról beszél, hogy nem érez a fejével fájdalmat, meg minden eléggé fájdalmasnak tűnő dologra olyanokat mond, hogy "ez tök menő, ki akarom próbálni". Szóval ja.

Engem már 3 éve b*sztat, amióta osztálytársak vagyunk. Rólam azt kell tudni, hogy extrémen konfliktuskerülő vagyok, pedig küzdősportra is jártam, de nem igazán adtam neki vissza ezeket. (Pedig sokkal magasabb és nehezebb is vagyok). Ma például ok nélkül az öltözőben nekiállt az övével ütögetni, mondtam neki hogy fejezze már be, aztán megelégeltem és hozzávágtam a tornazsákom, hogy arra figyeljen, aztán neki mentem, lefogtam, de nem ütöttem meg meg semmi, hanem csak tartottam egy kicsit aztán elengedtem. Majd ez után mikor kijöttünk az öltözőből, mindenkinek elkezdett arról beszélni, hogy én keménykedtem neki, de ő jól megvert. Igazából ha eldurranna az agyam, simán lapátra tudnám tenni, de mint mondtam, valamiért ez nem megy nekem, ahhoz meg túl hülye a gyerek, hogy meg lehessen beszélni vele. (és ez a mai eset csak egy volt a sok közül, amiket csinált velem és másokkal is az évek alatt).

Szerintetek mit csináljak? Már kezd nagyon felk*rni, meg még az osztály felét is.


2020. okt. 21. 17:52
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Tanárnak vagy szüleinek ezt amit leírtál akár valahogy névtelen levélben eljuttatni, vagy névvel.
2020. okt. 21. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Rejtett kamerás felvétel igazolná, hogy ő kezdte. De előtte nézz utána, hogy ez mennyire törvényes ebben az esetben.

(Van olyan tanárod, akiben megbízol? Neki megmutathatnád)


Másik dolog... ha amúgy is bekamuzza hogy te kötekedsz vele, akkor egyszer megmutathatnád neki. Nyilván ne verd laposra, de egy-két jól irányzott ütés móresre taníthatná. A tetteknek következménye van.

2020. okt. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!