Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kedves iskolabezárásos álhírte...

Kedves iskolabezárásos álhírterjesztők! Bocsánatot kértek végre?

Figyelt kérdés
Gulyás Gergely ma hivatalosan is bejelentette, hogy az őszi szünet után is normális oktatás lesz. Bocsánatot kértek végre mindenkitől, akiket az elmúlt hónapokban félrevezettetek, és akikkel vállalhatatlan stílusban beszéltetek?

2020. okt. 22. 17:22
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
83%
Nyugi, egy ilyen személy sem fog bocsánatot kérni.
2020. okt. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
60%

Lesz iskolabezaras

Gulyas Geri senki, semmit nem nyom a latba a szava.

Tavasszal OV mondta egyazon nap,hogy nem lesz isj

Kolabezaras es meg aznap este, hogy de megis. Szoval...hiaba trollkodsz itt!


Mar minden kornyezo orszagban

sokkal szigorubb korlatozasok vannak, ideje hogy itt is ez legyen!

2020. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
47%
Már megvan a tutibiztos infójuk a "belsős ismerőstől", hogy őszi szünet után egy héttel zárnak be.
2020. okt. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
52%
Ki vagy te,hogy itt letérdelteted őket?Neharagudj,de ha így beszélsz,akkor végképp TE nem éred el,hogy bocsánatot kérjenek a jó istentől,max az orrodra kapsz egyet valakitől,akivel előben,és nem itt! Így beszélsz. Aztán meglátod,hogy a fölöslegesen arrogáns beszédstílusod meg ez a megnyilvánulásod az orrodba kerül,vagy fogadba,kitudja. Mégis mit képzelsz,hogy itt mindenkit ostorozni akarsz,mint Lakatos Brendon,hogy kérjél bocsánatot a ..... dat mer ......be b...lak?Vállalhatatlan stílusban?Hát nézzél már magadra. Egyébként állhír...rengeteg hír járja,és rengeteg különböző vélemény van meg hír,egyik pillanatról a másikba történtek a dolgok és egyik pillanatról a másikra zártak be iskolákat. Te előre tudtad?Te vagy az isten?Vagy mi? Mer egyebként egy darabig ez a hír járja aztán az a hír,ami meg szájról szájra terjed,és baromi nagy bűncselekményt követtek el,kedves jó isten,szánják bánják bűneiket,és te vagy az,akinek könyörögnek,hogy térdeltesd le őket,és üsd őket addig,míg bocsánatot nem kérnek....eszem megáll...Mindenki írjon ki ide valamit? Hogy tervezed jó atyám?Most írjak ki egy kérdést,hogy szerintetek a jó istennek akinek a nevét nagybetűvel írjuk na mindegy mostmár se vessző mondatvégi írásjel nem izgat...meg ne üss légyszíves...De ennek a palinak mégis milyen módon,min keresztül lenne jó a bocsánatkérés?Írjak neki privátot szerintetek,hogy elnézést?Vagy írjam ki minden közösségi oldalra,hogy minden ismerősöm lássa,hogy bocsánat,meg küldjem el neki a posztomat,hogy ő is lássa,hogy ez valóban megtörtént?Vagy esetleg kérdezzelek téged? Göebbels,neharagudj,hogy azt a hírt mondtam,mikor valaki esetleg érdeklődött,amit hallottam,és amit mondtak,hogy erre lehet számítani,bocsánat,hogy ez percről percre változik,én pedig nem minden percben a tévét néztem meg a rádiót hallgattam....
2020. okt. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
85%

Én azonnal letérdelve bocsánatot kérek. egy feltétellel.


Ha Orbán Viktor Magyarország felelős miniszterelnöke bocsánatot kér azért amit márc 13-án reggel 8 órakor mondott. Tudod, aznap jelentette ki hogy az iskolák bezárása nem fog megtörténni teljesen szükségtelen.

És még aznap bezárták az iskolákat.

na. Jó biznisz? Én bocsánatot kérek, ha előbb ő is azt kér. Elvégre ő hazudott előbb nemde?

2020. okt. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
76%

"hogy az őszi szünet után is normális oktatás lesz. "


Ja és az hogy álhír-e a bezárás az majd november másodikán derül ki.

Addig csak duma minden. Mert ha mégis bezár (ugye ugye a szép emlékű március 13....) akkor rémhír volt? Nem.

2020. okt. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
51%

De a bezárást úgyse bekkelik ki.

Ha nem szünet után majd dec-ben. Úgyis bezárnak előbb utóbb.

2020. okt. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
68%

Nem lehet tudni hogy bezárnak-e és mi alapján. Nem 100% se az hogy bezárnak, se az hogy nem.

Gulyás Geri hitelessége meg jószerivel mínusz végtelen az ötödik hatványon! A kérdéseit sem lehet készpénznek venni.


De személy szerint én is örülnék a távoktatásnak, elegem van már a maszkviselésből meg a "jaj használjuk ki a jelenlétet" mentalitásból!

2020. okt. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
39%

Na ja . Szeptember óta semmit mást se hallgatunk csak azt hogy "ki tudja meddig tart lehet jövő héten már nem jövünk...."


úgy legyen!!! De már tegnaptól ha lehet!!

2020. okt. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
55%
Nagyon bízom benne,hogy nem zár be!
2020. okt. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!