Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Normális, hogy ilyenkor...

Normális, hogy ilyenkor járványidőben azt is kötelezővé teszik, hogy egyetemi rendezvényekre járjunk?

Figyelt kérdés

Nem elég, hogy nincs távoktatás vagy hogy kötelező bejárni előadásra is, de még kötelezővé teszik, hogy délután, meg késő este egyetemi programokra járjunk, enèlkül nem kaphatunk kollégiumot..

NKE



2020. okt. 26. 14:07
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Most erre mit lehet mondani...? Éttermekben sem kell maszk pl. Es az emberek mennek...
2020. okt. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%

Kérdés, MILYEN programokról van szó!

Mert ha diszkó, akkor nem jogos, ha elöadások vagy hasonló, a tanulmányokhoz kötödö programok, akkor elvárható.

Egyszerüen vagy távolságot tartasz a többiektöl, vagy felveszel egy maszkot, ha annyira zavar a dolog.

Mellesleg, ha az egyetemi elöadásokon együtt vagytok, akkor teljesen mindegy, hogy délutás is, akkor sincs több esély bármit is elkapni egymástól.

2020. okt. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
77%

Na hát engem aztán egyetemistaként marhára tud érdekelni mit tesznek kötelezővé megyek amire akarok és tudok. leginkább amire akarok

egyetemista vagyok (elte)

2020. okt. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

#2

Más egyetemeken pl távoktatás van, vagy csak gyakorlati órára kell bemenni. Engem meg berángatnak este 8-ig a hülyeségeikre

2020. okt. 26. 14:33
 5/15 anonim ***** válasza:
13%
Milyen járványidőben?
2020. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Pandémia van
2020. okt. 26. 14:35
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Mégis milyen programok ezek? Meg hogy nem kapsz kolit ha nem mész?
2020. okt. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Előadások, könyvbemutatók, kerekasztal-beszélgetések, ilyesmik.

8 ilyesmin részt kell venni, különben nem lehet jelentkezni kollégiumba

2020. okt. 26. 14:55
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Ez mind teljesen normális dolog, ezek hasznosak.

De ha ennyire félsz a járványtól, akkor a helyedben nem akarnék kollégiumba menni, mert ott folyamatosan rengeteg ember közt vagy - sokkal inkább, mint egy-egy ilyen elöadás alatt!

2020. okt. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Én nem félek a járványtól, de sem időm, sem kedvem nincs ezekre a hülyeségekre

Mondom, normális egyetemeken távoktatás van, itt meg ezeket a hülyeségeket is közelezővé teszik

Nem érek rá ilyenekre..

2020. okt. 26. 16:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!