Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az egyetemen miért nem húzzák...

Az egyetemen miért nem húzzák fel egyesek a maszkot az előadóteremben? Az éber tanár hogyhogy nem szól rájuk?

Figyelt kérdés

2020. okt. 27. 15:12
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Ezt miért itt kérdezed meg, és miért nem az érintettektől?
2020. okt. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%
Mi a szabály az egyetemen? Mert ha nem kötelező akkor meg minek.
2020. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
70%

Mindig lesznek sajnos olyanok, akiknek a saját kényelmük fontosabb a közösség érdekeinél, mások egészségénél. A tanárnak nem feladata mindenkit megrendszabályozni, az egyetemi előadónak nem ez a dolga. Van aki komolyan veszi, de van aki nem fog emiatt leállni vitatkozni.


Az már más kérdés hogy a jelen helyzetben az előadások 98%-át simán meg lehetne tartani online és az egész szituáció elkerülhető lenne. Sajnos tanár is hunyt már el olyan helyen ahol az volt az egyetemi kommunikáció, hogy mi csak azért is kitartunk a jelenléti oktatás mellett. Lehet vitatkozni hogy mennyire komoly veszélyt jelent a vírus, de speciel az egyetemi előadásoknak semmi értelmét nem látom hogy miért muszáj élőben tartani.

2020. okt. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%

Mondjuk aki szerint a koronavírus puszta hiszti semmi más, az egy kiskancsó értelmi szinjét sem üti meg. Szerintem meg ezek az ostoba, éjsötét vírustagadók kellene leálljanak, akik félvállról vesznek egy nagyon is komoly helyzetet. Végül is, a szomszédom alapjáraton egészséges, 61 éves anyját a korona vitte el, de igen valóban, ez csak hiszti. A mi városunkban nem egy fiatal került lélegeztetőgépre, olyan súlyosan jött ki rajtuk a covid, de hát ez csak hiszti.

A maszk használatát és működését meg lehet először alaposabban tanulmányozni kéne és utána ócska papír darabozni...

2020. okt. 27. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
66%

#5

Igen, nekem is halt már bele ismerősöm aki NEM, nem halt volna meg "ígyis-úgyis" 2 héten belül.... imádom mikor felvilágosítanak a gödényfanok, hogy igazából ezek az emberek bezony csak jókedvükben haltak ám meg, mer' a média azt mondta nekik.


Kérdező,

Amikor az érintetteket megkérdezted, ők mit mondtak?

2020. okt. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Á, nálunk még az oktató is volt, hogy levette. Nem fog rájuk szólni, ha ő se hordja!
2020. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
4 es igazad van. Engem már fel is idegesítenek ezek akik megmagyarázzák, hogy ez az egesz csak kamu semmi más, nem kétezik vírus. Több családtagom és ismerősöm volt nagyon súlyos állapotban kórházban. Mondjuk abból megértem őket, hogy ameddig sajat környezetükben nem talasztalják, addig könnyebben hisznek abban, hogy nem létezik. Az első hullámban én is azt hittem. Mondjuk akkor nem is volt ekkora esetszám.
2020. nov. 4. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!