Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskola tarthat osztálykirándul...

Iskola tarthat osztálykirándulást az őszi szünetben? Gondolom, ez csak afféle nem hivatalos összeröffenés lehet, igazolás nem kellhet?

Figyelt kérdés
Osztálykirándulás volt a héten, az őszi szünetben. Nem mentem. Gondolom, erre igazolás nem kellhet, mert iskolai szünetben hivatalos kirándulás nem szervezhető, tehát ez csak afféle haveri összeröffenés volt? Ilyenformán senkinek se kellhet igazolnom, ha nem voltam?
2020. okt. 29. 12:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Tudtommal nem kötelezhető senki arra, hogy fizetős osztálykiránduláson résztvegyen. Tehát ez nem számíthat igazolatlan hiányzásnak semmikor.
2020. okt. 29. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

"hogy fizetős"


Arról gőzöm sincs hogy fizetős-e

2020. okt. 29. 12:36
 3/8 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk ez elég hihetetlen, hogy semmit nem tudsz róla. Egyáltalán iskolás vagy, jársz iskolába?
2020. okt. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

" hogy semmit nem tudsz róla. "


Mit nem tudok róla? Tudom hol és mikor volt, hova mentek hányan voltak (láttam a fotókat instán). ennyit nem elég tudni róla?


Ja meg azt is tudom hogy a héten őszi szünet van így eleve érdekes miféle kirándulás is ez.

Szünetben?

2020. okt. 29. 12:44
 5/8 anonim ***** válasza:
95%
4 Maradjunk annyiban, hogy a kirándulásokért fizetni kell általában. Erről értesítik a szülőket is. Neked is tudnod kellene róla,ha valós amit írsz.
2020. okt. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"Maradjunk annyiban, hogy a kirándulásokért fizetni kell általában. Erről értesítik a szülőket is. Neked is tudnod kellene róla,ha valós amit írsz."


Na most ennek mi köze van ahhoz amit kérdeztem?

Ja és a kirándulásokért külön egyedileg SOHA nem kell egy petákot se fizetni mert az osztálypénzből megy.

2020. okt. 29. 13:07
 7/8 anonim ***** válasza:
96%
Én úgy tudom, hogy tanítási szünetben nem kötelező részt venni semmilyen programon.
2020. okt. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
73%
Csak megsúgom, hogy az osztálypénzes kirándulás rossz ötlet. Aki nem megy azzal tulajdonképp bib@$zás...
2020. okt. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!