Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek jó ötlet lenne,...

Szerintetek jó ötlet lenne, ha csak középiskolától lenne digitális oktatás?

Figyelt kérdés
Igazából a középiskolás diákokkal nem indokolt otthon maradni a szülőknek. Plusz középiskolában már sokan ingáznak, kolisok esetleg a koliban vannak más suliból sok az érintkezés. Aki még digitális oktatás alatt nem tanul, puskázik az hagyományosan is azt csinálja, max a puska részét nehezebb kivitelezni néha. Találkozgatni meg nem kötelező, szóval azzal sem a diákok százszázaléka járkálna.
2020. nov. 1. 08:32
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
23%
Ez olyan mint az influenza. Előbb utóbb mindenki átesik rajta. Szóval teljesen felesleges a digitális oktatás bevezetése.
2020. nov. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
13%
Igazából elsősorban azt látjuk, hogy gyerekek könyörögnek, hogy ne kelljen iskolába járni. Minket annak idején úgy vágtak volna nyakon érte, hogy a fal adja a másikat.
2020. nov. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
44%

A digitális oktatás teljesen alkalmatlan az érdembeli tanításhoz, és aki nem csak melegedni jár be, az nem is szeretné, ha újra bevezetnék. Nálunk mind a diákok, mind a tanárok csak nyűgként élték meg.

Nagyon sok mindent meg lehet oldani egyedül, de okkal a jelenléti oktatás az alapvető formátum.

Nem lehet örökké rettegni egy vírustól és az egész életünket aszerint formálni.

/Egy végzős/

2020. nov. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

Mi nagyon varjuk, hogy vegre eszebe kapjon OV is es atalljunk a digitalis oktatasra.

Kesz ferto az iskola, a legnagyobb gocpont a korhazak/szakrendelok utan. En hetfotol nem is engedem a gyerekeim. Pont.

2020. nov. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem központilag lehetővé kellene tenni. Aki az online formát választja, az tegyen osztályozóvizsgát vagy vizsgázzon havonta vagy ahogy kitalálják. Ki lehetett volna ezt találni rendesen a nyáron.

Annyira szétszakadt a társadalom ebben a kérdésben, hogy egyik fél véleményét sem erőltetném a másikéra, de mindenkinek meg kellene adni a lehetőséget, hogy a saját belátása szerint éljen.

2020. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
15%
Ennyi hisztis semmirevaló agymosott büdös parasztot régen láttam már.
2020. nov. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
80%
4-es ki fogja nektek igazolni, és ki fogja leadni az anyagot a gyerekekenek?
2020. nov. 1. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem igen. Szünet előtt volt több koronásunk is az osztályban és 10 fő hiányzott akik nem kértek tesztet. Aki pozitív lett azt karanténba küldték, az osztály többi része tovább járhatott suliba, pedig kontaktok vagyunk.

Pesten járok gimibe és az osztály fele kisvárosokból vagy falukból vonatozik napi 2-3 órát, a másik fele buszozik. Rohadtul széthordtuk a vírust a napi ingázással.

Én javítottam az átlagomon és nem sírtam órákat éjszaka a suli miatt. Nagyon örülnék ha online lenne, legalább 1-2 hónapra

16/l

2020. nov. 1. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
75%

Igen,már be kéne igencsak vezetni.

Persze veszt az értékéből,ha utánna bandáznak,összeverődnek,házi buli,ilyesmi,mondjuk a tanároknak jobb lenne (,nem azért,mert az online oktatás lazább).

2020. nov. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
0%
Ja,és az első hatalmas baromságot írt.
2020. nov. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!