Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Egy iskola lehet olyan hülye...

Egy iskola lehet olyan hülye hogy lassan két hónap távoktatás után a jelenlétire térnek vissza? Nem elírás!

Figyelt kérdés

Estis suliba járok, ahol is a vírushelyzet miatt (mert ide felnőttek járnak, nem tizenévesek) szept. 2. hetétől távoktatás van. Nem kellett bejárni.

És most amikor a vírushelyzet sokkal komolyabb lett és szigorítások lettek most jelentették ki, hogy minden visszáll a jelenlétibe.


Most áll vissza a jelenlétibe. Napi 80-90 halott és most állnak vissza....


Ezeknek elment az eszük? Hát épp most kéne szigorítani, a PDSZ még a nappalis középiskolai oktatás leállítását is követeli.

Ezek meg visszafelé mennek-lazítanak éppen most?


2020. nov. 4. 14:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
27%

Egy feladatod van, hogy tanulj! Ne kérdőjelezd meg a döntéseket.

Erősítsd vitaminokkal, gyümölccsel az immunrendszered és ne sz..rj be a semmin.

2020. nov. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

És a magyarázat az annyi, hogy a diákok nem vettek részt kellő számban a digit oktatásba. És ? ez szempont? Ezek felnőttek dolgozó 30-as akár 40-es emberek, akik ráadásul fizetnek a képzésért. Ha most egy felnőtt nem vesz részt, ehhez kinek mi köze? Ezek nem tankötelesek.

Ha nem jön, nem jön. Pénzt befizette, ő pénze bánja + érettségit se tud szerezni.

2020. nov. 4. 14:34
 3/17 A kérdező kommentje:

"Egy feladatod van, hogy tanulj!"


ÓÓÓÓÓ hát én már nem az a korosztály vagyok akinek egy feladata van a tanulás! Én már arról 20 évvel lecsúsztam, 30 felett vagyok és van gyerekem. Mellélőttél.

2020. nov. 4. 14:35
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

#1

Mondjuk a tanulók krónikus beteg szülei, nagyszülei is biztos egy nap alatt megerősödnek két almától... :D


Amúgy érthetetlen, nálunk is ez megy a távmunkával, most rendelnek vissza mindenkit (100%-ban végezhető otthonról is a meló)....

Gondolom ezzel izmoznak, hogy nekünk nem árthat holmi vírus, megmutassuk'.

2020. nov. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%

#4

Szezonális influenza idején, ami van egy évben kétszer, akkor is így összecsokizod magad?

A mostani vírus is egy sima influenzavírusnak felel meg.

2020. nov. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen irreális döntéseket hoznak. Már meg sem lepődök.

Bezzeg tavasszal, amikor alig volt eset ment a maradj otthon.

2020. nov. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
75%

#5

Nem, nem annak felel meg. Egyébként nem csokizok, nem is kell, de alap hogy influenzaszezonban is vigyázok az idős és/vagy beteg rokonaimra. Évek óta szomorúan látom, hogy mások nem törődnek ezzel.

2020. nov. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
17%

#7


Nézd végig!


Elke de Klerk (Hollandia): „Azt is kijelentjük, hogy a COVID-19 nem kellene, hogy az „A” listán legyen a továbbiakban. Mert most már tudjuk, hogy ez egy átlagos influenzavírus. És egy átlagos influenzavírus nincs rajta az „A” listán.”

[link]


" de alap hogy influenzaszezonban is vigyázok az idős és/vagy beteg rokonaimra."

Gondolom akkor veszed nekik a Béres-cseppet, kg számra a gyümölcsöt nekik, ugye? Ez a minimum.

2020. nov. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
49%

#8

A koronavírus hogy lenne már influenzavírus? Ez olyan, mintha azt mondanád hogy a tigris az medveféle.

Sajnos se a gyümölcs, se a Béres-csepp nem gyógyítja a krónikus betegségeket.

2020. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
14%

#10

De az immunrendszert erősíti, hogy az ilyen kis vírusok ne tegyék őket padlóra. Na, ez a nemmindegy.


És mondatokat se tudsz értelmezni! Írtam olyan, hogy meggyógyítja a krónikus betegséget a Béres-csepp? NEM! Ezt már csak te képzelted oda, csak hogy legyen az egódnak mibe belekötni.

2020. nov. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!