Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, hogy a tesitanárom...

Mit tegyek, hogy a tesitanárom felfogja, hogy lehetetlent nem tudok megcsinálni?

Figyelt kérdés

egyik gyakorlat az volt, hogy hanyatt fekve fel kell emelni a lábunkat 15 centi magasba. Oké, menni fog.

De akkor jöttem rá, hogy a lábaim nehezebbek, mint a felső testem. Nem tudom miért.

A seggem a forgáspont és ha felemelem a lábaimat kinyújtva akkor előre billenek egyenes háttal is.

És még ő jön oda, hogy csináljam rendesen.


Egyenes a hátam, karom kinyújtva hátra, de lehetetlent nem tudok megcsinálni. kapaszkodjak a levegőbe? kérdeztem.

És elkezdett ordibálni, hogy vagy csinálom rendesen vagy bevág órai munka elégtelent.


Nem tudok mit csinálni!!!! Egyszerű fizika! Futó vagyok, sok az izom a lábamon, persze, hogy nehezebb a felsőtestemnél.


2020. nov. 6. 17:43
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

A karom meg nem hosszabb, mint a seggem, nem tudok támaszkodni se. Ráadásul a cipő is nehéz.


Amúgy 17/l vagyok, a tesitanárom is nő.

2020. nov. 6. 17:45
 2/21 anonim ***** válasza:
96%

“Vagy bevág órai munka elégtelent”

Vágjon. Kit érdekel? Rajta kívül senki nem veszi komolyan a testnevelést és nem is kell. A magyar testnevelés órák nem arról szólnak, hogy mozogjatok, hanem hogy valami kisebbségi komplexusos, proli idióta terrorizálhassa a fiatalokat. Nem kell megcsinálnod, ami nem megy.

2020. nov. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

2: hát jóó de na :) Nem jó érzés egyest kapni. Na. Ez van.

Igazából az is zavart, hogy mindenki másnak meg ment.

Igaz, nem tehetek róla, hogy hosszúak a lábaim :D

2020. nov. 6. 17:48
 4/21 anonim ***** válasza:
99%
Vágjon, majd kijavítod olyannal, ami megy.
2020. nov. 6. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, bakker nekem sem ment minden, akkor vágja be. Az életben kb. sosem használod az ilyen órákon megszerzett tudást. Annyi értelme van, mint a rajznak meg az éneknek..
2020. nov. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2020. nov. 6. 17:52
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Ne az ő véleménye alapján értékeld magad,az csak az ő fejébe van,sehol máshol az univerzumban. A kocsi attól hogy hangos még nem biztos hogy lóerőböl is sok van benne :)
2020. nov. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
79%

Nem kell kapaszkodni. A derekadat szorítsad le földre, mintha a derekaddal el akarnád magadtól a talajt tolni. Keményen szorítsad. Akkor menni fog.

Neked is jó lesz hosszú távon, ez egy nagyon jó core izom fejlesztő gyakorlat. Meg a tesitanárnak is megmutatod, hogy igenis megy.

2020. nov. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
91%

Meg lehet csinálni. Hasizomból kell megemelni a lábad, a törzsed befeszíted, ahogy a 8-as írja.


amúgy ja, kit érdekel ha bevágja az egyest, de egyáltalán nem kér lehetetlent. Azt hittem, hogy valamilyen betegség miatt nem vagy képes x dolgot megcsinálni (pl le vannak tapadva az izmaid)

2020. nov. 6. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem durva tériszonyom van. A tesitanárok általában nem fogták fel, hogy pánikrohamom lesz a kötélmászástól, bordásfalon mászástól.

Kaptam egyest ezért, nem is egyszer, nagyon rossz érzés volt. Viszont volt amit jobban tudtam, mint a többiek, azzal javítottam. De mégis rossz érzés volt na. :)

2020. nov. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!