Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mikor megyünk vissza a suliba?...

Mikor megyünk vissza a suliba? Február? Március?

Figyelt kérdés
Mert ez a 30 nap ez csak a kezdet, ez vitán felül áll. lesz abból többx 30.
2020. nov. 9. 19:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
12%
Örülj neki, 10 éve bezzeg nem volt ilyen
2020. nov. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Nem hinném hogy én ezt kérdeztem volna, mi volt 10 éve. Ki nem szarja le. Az a lényeg most mi van.
2020. nov. 9. 19:40
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Legkorább szerintem téli szünet után, kérdés mikor lesz vakcina.
2020. nov. 9. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

És ha lesz vakcina mi lesz? A semmin kívül?

Hát ki az a hülye aki egy tegnap kotyvasztott nem tesztelt orosz /kínai trágyalevet beadat magának? Hát akinek akár egy csirkényi agya is van, biztos be nem adatja!!

2020. nov. 9. 19:46
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Hát amíg nem lesz vakcina nem tűnik el egyhamar a vírus. Kivéve, ha a világon mindenki bezárkózik és 2 hétre ki se teszi a lábát.
2020. nov. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
44%

ha ennyi miatt korlátozás van, akkor soha.


mert az összes ember át fog esni a koronán, van aki túléli, van aki nem.

2020. nov. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
a korlátozásoknak nem az az értelme hogy X ember ne essen át a fertőzésen mert át fog. Az az értelme hogy egyszerre ne millió ember zúduljon az eü rendszerre egyszerre hanem nyújtsuk el és adagokban menjenek. nem olyan nagy mágia ezt átlátni.
2020. nov. 9. 20:14
 8/17 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem január 5-ig.
2020. nov. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 dililili ***** válasza:
44%
Én nem jósolhatok, csak tippelhetek és hozzáteszem, lehet, hogy nem lesz így, de, ha több lesz, mint 30 nap, szerintem úgy tavaszi szünet után kezdődik meg a jelenléti oktatás.
2020. nov. 10. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
30%

Csak nem Büdi Lili tért vissza közénk? XD

Amúgy meg kizárt, hogy januártól ne lenne újra normális oktatás, mert azért fél évnyi kimatadt tananyag már gondot okozna az érettséginél (senki ne gondolja, hogy a távoktatás ér valamit is)!

2020. nov. 10. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!