Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Most miért vannak rám ennyire...

Most miért vannak rám ennyire kiakadva az osztálytársaim csak azért, mert nem örültem, hogy nyert a magyar válogatott?

Figyelt kérdés

Ezek tiszta kattantak. Valaki beküldött egy képet az osztály csopiba, hogy 2:1-re bajnok magyarország. Én meg rakok rá egy szomorú reactot.

4 év alatt több száz milliárd Ft ból sikerült egy góllal többet lőni? Gratulálok.


És? ki a f*szomat érdekel? Van normális életem, amiben nem szerepel a foci. Teljesen más érdekel, telibeszarom, hogy egy alapból gyenge csapat épp most picit jobb lett valakinél.

Miért kell ennyire túlreagálni? Egész éjjel csak én kaptam, hogy milyen álmagyar vagyok. Nana! Azért ez túlzás. Ha nem istenítem ezt a rettenetes "focinak" nevezett dolgot akkor nem vagyok magyar.


Ha marika néni szarul főz hiába kap zepter edényeket, attól még szar ami benne van. Kb ez a magyar foci. Ezt nekem szeretni kéne? Inkább szégyellem!!!!


2020. nov. 13. 08:01
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
23%
Hát valóban szánalmas a szereplésed.
2020. nov. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 A kérdező kommentje:
1: úgy, hogy egy szót sem szóltam? Inkább aludtam, nem vitázom ilyenekkel. Ha tudnak értelmesen kommunikálni akkor igen. Addig nem.
2020. nov. 13. 08:06
 3/45 anonim ***** válasza:
78%

"Nem érdekel", de azért beraksz egy másoknak nyilván nem túl szimpi reakciót, amit meg sem magyaráztál.


Inkább görgettél volna tovább.

2020. nov. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

nem tudtam, hogy nem szimpi, nem gondoltam volna, hogy ennyire elvakultan istenítik.

Reggel megmagyaráztam. Azt amit írtam. az aranycsapat érdekes NULLA pénzből ért el többszörös elsöprő győzelmeket. Most miért nem megy?

2020. nov. 13. 08:10
 5/45 A kérdező kommentje:
3: megjegyzem be berakhatok!!! mert SZABAD! Elmondhatom a véleményemet nem? DE!
2020. nov. 13. 08:11
 6/45 anonim ***** válasza:
50%

Úgy imádom, amikor az iskolában mindenkinek az a politikai véleménye, amit “otthon hall”.

Fogalmad sincs a politikai pénzek vándorlásáról, csak anyu meg apu sokat nyomja otthon, hogy megint a rohadt focit támogatják...

Nem tudom mennyi idős vagy de szörnyen koravénnek tűnsz.

Azt meg tanuld meg, hogy ha egy közösségben más a véleményed, vagy felvállalod és ezzel együtt azt is, hogy bajuk lesz veled, vagy megtartod magadnak.

2020. nov. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
60%

#5 Berakhatsz, persze. De ők is kifejthetik feléd a saját véleményüket.


Szóval ne csodálkozz, ha nem neked tetsző reakciót kapsz. Nem körülötted forog a világ.

2020. nov. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
69%
Elmondhatod, meg ők is rólad.
2020. nov. 13. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:
8: És szerinted nekem ez a bajom? Nem érted a kérdést szerintem :(
2020. nov. 13. 08:18
 10/45 anonim ***** válasza:
30%

Értelek kérdező, de egy osztályközösségben ahol "követni kell a trendet" sajnos ilyesmi megfigyelhető, nálunk anno az autókkal volt hasonló dolog.


Az osztály nagy része autó tuning fanatikus volt, értsd: leültetés, nagy felni, mélyláda, gagyi matricák stb füstölő 20 éves diesel autók üvöltő kipufogóval...


Egyszer szóvá tettem a nem tetszésemet hogy miért lehet veszélyes az ilyesmi, és hogyan lehetne normális keretek között tuningolni....nem kellett volna, ugyanazt kaptam mint te.


A foci rajongók alapból elfogultak kicsit ( tudom ezért most le leszek pontozva a focisok által), főleg ha az Orbán féle pénz téma is feljön.


Hozzáteszem egy jó teremfocira, vagy kispályás meccsre simán kapó vagyok :D


Amúgy meg nyugi kérdező nemsoká elfelejtik, néha feljön 1-2 ilyen "nagyobb" pillanat akkor mennek a posztok facebookra, aztán ha kiesnek a kosárból van még egy hullám és vége.

2020. nov. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!