Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » A tanárom a családom múltjával...

A tanárom a családom múltjával ''szivat'' ?

Figyelt kérdés

A helyzet az,hogy a családomban történtek nagyon komoly ügyek,amibe a rendőrség is beleavatkozott.Az első a születésem előtt volt a másik akkor,amikor 2-3 éves voltam.Egy kisvárosban éltünk akkoriban,ahol nagyon gyorsan terjedt minden hir és a rendőrség egyik nap berontott a családi házunkba és elvitték a rokonomat.Persze utána mindenki erről beszélt a város környékén ezért is költöztünk el.Jelenleg ahhoz a kisvároshoz közel lévő másik városban tanulok.És az egyik tanárom elkezdett kipécézni magának.Másokat annyival elintézett,hogy próbálta kiszedni belőlük,hogy ki tetszik nekik,miről beszélnek velük stb.Nálam viszont átlépett egy határt.Olyanokat mondott,hogy ''nagy szégyen lenne ha olyan lennél mint xy'' vagy ''ugye nem tud senki se arról amit xy tett?''.Ha mondok valamit,hogy például rosszul számolta dolgozatomat,akkor is ilyeneket hozz fel,mint ''ha jól hallottam xy is ilyen rossz tanuló volt,szeretnéd,hogy meséljek róla?''.És úgy érzem,hogy ezzel akar elhallgatatni és az a célja,hogy megbukjak.


Van bármi amit tehetek az ügyben?Ha visszaszólnék,azt megtehetem úgy,hogy én jövök ki jobban a szituációból? 19/L



2020. nov. 13. 13:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Azért tud ezzel piszkálni, mert felveszed. Attól hogy xy rossz dolgot tett és a rokonok vagytok arról nem tehetsz. Ezt el is mondhatod a tanárodnak szépen kulturáltan. És az se érdekeljen, hogy az az ember milyen tanuló volt. Semmi köze hozzá. Szóval ha ilyeneket mondd, akkor mondd meg, hogy ez téged nem érdekel,te nem a rokonok vagy és gondoljon amit akar.

Azt is undorítónak tartom mikor egy tanár az idősebb tesóval jön, hogy "bezzeg a nővéred jó tanuló volt" . Ezekkel nem kell törődni, te egy másik ember vagy, más személyiséggel és kész.

Ha nem látja rajtad, hogy idegesít amit mond, akkor abba fogja hagyni.

Minden esetben légy udvarias és illemtudó, a visszacsattansz a tanátodra te szívhatod meg.

2020. nov. 13. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az a gond ezzel,hogyha ez kiderül nekem végem.Mindenki el fog engem itélni és a családomat is.
2020. nov. 13. 14:10
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem tudom honnan szeded ezt kérdező, miért ítélne el mindenki olyan dologért amit nem is te követtél el? Ennyire beszűkült szar környezetben élsz? Aki egy ilyen miatt elítél az szart se ér, jobb is ha kiszűröd őket az életedből.
2020. nov. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igazgató. Az ilyen gennyláda nem való tanárnak.
2020. nov. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ne törődj vele, szerezz jó jegyeket légy

illedelmes és udvarias aztán majd észreveszi magát. Nagyon sok tanár frusztrált és ilyen módon éli ki. Undorító!

2020. nov. 14. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!