Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek lesz idén osztályk...

Szerintetek lesz idén osztálykarácsony?? Légyszi ne csak szavazatok hanem fejtsétek a véleményeteket.

Figyelt kérdés

2020. nov. 14. 17:50
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
Esetleg
33 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Csak otthonról onlyne.
2020. nov. 14. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Online.
2020. nov. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Karácsony mindig van, mivel szerpel a naptárban.
2020. nov. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja! Osztálykarácsony nem lesz.
2020. nov. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
64%
Online (véletlenül igenre nyomtam,nemet akartam).
2020. nov. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 dililili ***** válasza:
100%

Általános iskolákban szerintem az utolsó napon vagy elmarad a tanítás é az osztály ünnepel egy kicsit vagy pár órát megtartanak és utána ünnepel az osztály kicsit, elvégre amúgy is nyolctól délutánig együtt vannak egy teremben.


A húzásokat nem tudom, főképp, mert alsó tagozatban úgyis a szülők vesznek valamit általában, illetve nem hiszem, hogy annyira örülne jó pár sülő annak, hogy a gyerek kap valamit, ami egy másik háztartásból jött, amit ki tudja ki fogdosott össze előtte.


Ami a gimiket illeti, szerintem kizárt, hogy az ofőknek, akik több másik osztályt tanítanak, hajnaltól estig csinálják a dolgukat meg válaszolnak a szülők és a gyerekek kérdéseikre, stb azt mondhatnák, hogy van ehhez energiájuk. Max azt mondja, hogy, ha szeretnétek, online lehetne tartani egy meetinget, amit egy lelkes diák megszervez,

2020. nov. 15. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
68%

"Általános iskolákban szerintem az utolsó napon"


Ami a jövő héten lesz mert azok is zárnak szanszosan....

2020. nov. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!