Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Meddig készüljek a sulizárral?...

Meddig készüljek a sulizárral? Január vége? Február?

Figyelt kérdés

Hogy idén nem lesz már semmi az egyszer fix.


Tán január 5-től, de a rossz nyelvek szerint nem lesz itt semmi se februárig.

És a rossz nyelvekre érdemes hallatni mert megmondták az őszi szünet utáni zárást is, és bejött.


2020. nov. 15. 18:37
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Január 5-én indul, ez 99.9%-ban biztos.
2020. nov. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ühüm. Ahogy az is 99%ban biztos volt hogy nem zárunk be egyáltalén. Világos.

Maga OV mondta a szájával: iskolazár itt többet nem lesz. Mondta ezt szeptemberben.

Na ennyit ért a szava. Megint. Semmit.

2020. nov. 15. 18:40
 3/8 anonim ***** válasza:
77%

Hát erre a kérdésre csak úgy lehet válaszolni, hogy a válaszoló mit gondol és semmi egzakt, megalapozott válasz nem is lesz.


Gimnáziumban szerintem idén már nem fogtok vissza menni és talán január a téli szünet után. De ez csak szerintem, a következő szerint megint más lesz az időpont.

2020. nov. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%

Kérdező, ha ilyen jól tudod, akkor minek teszed fel a kérdést?

(Segítek: unatkozol, ezért kötekedni akarsz)

2020. nov. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Kérdezted már:

https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tanarok-iskolatarsak..


Nem kell hetente újra és újra feltenni, főleg egy olyan kérdést amire senki nem tud választ adni, és csak provokálni akarsz vele. Mikor nem volt távoktatás akkor azon vergődtél hónapokig, most hogy van távoktatás, akkor lehet ezen is, és ahogy napról napra valami változik, úgy minden nap lehet hőzöngeni. Első nap diák vagy aki pezsgőt bont mert végre szünet van, majd másnap már tanár akinek nem biztosítanak munkaeszközt és nem tud tanítani, következő nap már diák vagy akinek az órarendjét igazságtalanul osztják be, utána tanár akinek már évtizedek óta nem emelték a bérét, de kötelezik hogy vegye meg magának a technikai eszközöket. Mindegy is, tudod te miről van szó, hiszen minden napra jut egy sztori ezekből már évek óta.

2020. nov. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
szerintem március körül fognak kinyitni újra a sulik
2020. nov. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekem iskolájában az elsődleges tájékoztatás szerint december 10-éig tart a távoktatás. Merthogy elvileg az erről szóló rendelet is 30 napos időtartamra szól hivatalosan.

Aztán majd kiderül, hogy mi lesz.

Normális suliban valamiféle tájékoztatást illet erről adni minden diáknak ÉS szülőnek is. Mi mind megkaptuk a közleményt.

2020. nov. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, elírtam a dátumot. A tájékoztatóban pontosan így szerepel: "a digitális oktatás jelen állás szerint december 12-ig tart". (#7)
2020. nov. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!