Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Az iskolában egy szellem...

Az iskolában egy szellem vagyok... mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az iskolában keresztül néznek rajtam... 1 ember van akivel beszélgetni tudok... a többiekkel nem... Valami ötlet??

2020. nov. 16. 13:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
15%
Nincs is iskola.
2020. nov. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%

Bravó 1-es a Nobel-díjas és témába vágó válaszodért.


Kérdező, nem fejtenéd ki kicsit jobban a helyzetet? Miket szoktál csinálni szünetben, milyen tanuló vagy stb? Szívesen adnék tanácsot, csak nem tudom, hol kezdjem.

2020. nov. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
72%

És?

Jobb lenne,ha szekálnának?

Nem hiszem.

Egyébként létesíts azzal az egy valakivel barátságot és máris jobb lesz a helyzet:)

2020. nov. 16. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
4 es tanuló vagyok, szünetben (mivel csak 1 ember van akivel beszélgetni tudok, de az is csak a telefont nyomja) nézek ki a fejemből mert nem figyel rám. Kedvenc órám a tesi, szeretek focizni, és futni
2020. nov. 16. 13:16
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Jóindulatból mondom, szerintem ne erőltesd azt az egyet se, valószínű csak tapintatból nem hajtott még el. Egyébként meg le se szard őket, örülj, hogy nyugi van és a tanulásra tudsz koncentrálni.
2020. nov. 16. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
58%

Nem tudom mi van itt a válaszolókkal, de én át tudom érezni, amikor nincs kivel beszélned szünetekben.

Sajnos ha te már kezdeményeztél és ők ezzel együtt nem mutatnak az irányodba semmilyen érdeklődést, akkor tényleg nincs sok értelme. Valószínüleg nem ők a te embereid és max csak felszínes kapcsolatotok lenne, az meg nem tudom, te hogy vagy vele, de engem jobban leszív energetikailag. Vigyél be egy könyvet vagy magazint és olvasd azt, vags iPodot vagy csak telóról hallgass zenét. Ha van vezeték nélküli fülesed, az jobb, mert a vezetékes az túl feltűnő és akkor végképp nem megy oda hozzád senki. Esetleg más osztályból az évfolyamon nem tudsz ismerkedni?

2020. nov. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Na ezt kösz
2020. nov. 17. 09:32
 8/12 anonim ***** válasza:
78%
keress egy testet és szálld meg
2020. nov. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszi megpróbálom majd ha lesz suli
2020. nov. 20. 09:00
 10/12 anonim válasza:
100%

Hasonlót én is már átéltem és én mindig próbálkoztam valakivel lenni, beszélgetni, jobban megismerni. Mert lehet hogy csak látásra meg van a véleményed róla, de hogy ha elkezdesz beszélgetni vele akkor kiderülhetnek közös témák amikről tudtok beszélgetni. És hogy ha tényleg senkivel nem tudsz annyira beszélni szerintem egy felszines kapcsolat is tök jó dolog mert még vele is össze tudsz néha röhögni vagy jól érezni magad.

Remélem ezzel segitettem neked! (és bocsi a szóismétlésekért)

2020. nov. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!