Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Digitális oktatáson rám szólt...

Digitális oktatáson rám szólt az egyetemi oktató, mert pólóban és rövidnadrágban ültem a gép előtt. Volt hozzá joga?

Figyelt kérdés
Panelben lakom, a 10. emeleten, itt pokoli meleg van, ha beindul a távfűtés. Olyan a lakás, mint egy finn szauna. Egész télen rövidnadrágban vagyunk, a család minden tagja. Tegnap a digitális oktatáson rám szólt az oktató, hogy vegyek fel hosszúnadrágot, mielőtt a gép (kamera) elé ülök, mert nem kíváncsi a meztelen combjaimra. Volt ehhez joga?

2020. nov. 17. 10:37
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
94%
Hát ez valóban nagyon gusztustalan, ne is haragudj!
2020. nov. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
100%

Amikor elolvastam a kérdést, arra gondoltam, hogy prűd az oktató. Júniusban és szeptember elején is szoktam rövid cuccokban menni, mert van az a pont, ahol hosszú nadrágban már nem bírom ki.


Ám a kép megtekintése után valóban ízléstelennek tartom. :D

2020. nov. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Nem hinném, hogy egy farmer rövidnadrágban való ücsörgés olyan főbenjáró bűn lenne a digitális oktatás idején. Max. ennyit láthat az oktató a futóműveimből:


[link]

2021. febr. 21. 19:08
 34/35 anonim ***** válasza:
100%
miert a p.csod fele nez a kamerad? akkor talan nem szolna erte.amugy meg magamutogato kamus 😂
2021. febr. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
83%
Te beteg vagy...
2021. febr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!