Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok minek erőltetik a...

Tanárok minek erőltetik a kamerahasználatot előadás közben ha úgyse tehetnek semmit ha be sincs kapcsolva?

Figyelt kérdés

Minden órán megy a műsor hogy kamerát is be kell kapcsolni. Ugyanakkor az iskola írásba adta az utasítást hogy a tanárnak el kell fogadni azt is, ha a diák azt mondja nincs kamerája /van, de nem működik.

Logikus, mert a tanár nem tudja ellenőrizni van-e, ha án azt mondom nincs , el kell hinnie, mert nem fog kijönni lakásra megnézni.

De ha ez így van mit erőlködnek ezzel?

Ő követeli a kamerát én benyögöm hogy nincs, ő persze nem hiszi el de ha elhiszi ha nem, elfogadnia el kell.Semmit se tehet.

Akkor mi értelme?


2020. nov. 17. 14:49
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
45%

Suli dráma 2020.02


Bárcsak ez lenne a legnagyobb problémám :)



Mellesleg azért kéri, mert sokan csináljátok, hogy bekapcsoljátom azt megy a netflix 👍👍👍

2020. nov. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

és ha bekapcsolom akkor nem mehet a netflix? ugyan már, középkor. nyitok egy virtual desktopot egyikre kamerakép másikra akármi.

....

ez nem jön be mint indok

2020. nov. 17. 14:55
 3/23 anonim ***** válasza:
96%
Tanár ismerősöm azt mondja, hacsak pár ember arcát látja, az is sokkal jobb, mint az üres monitornak beszélni.
2020. nov. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

na ja.

meg az a tapasztalat hogy egy 30 fős osztályban 2-3 ember az aki egy órán valamiféle aktivitást mutat az összes többi meg csak "van"

2020. nov. 17. 15:01
 5/23 anonim ***** válasza:
0%
ülhetnétek a suliba bezárva is. mindenkinek mennyivel egyszerűbb lenne. a tanár otthonról bekapcsolódik, ti meg ülnétek és nézitek a projektorról :D
2020. nov. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

"ülhetnétek a suliba bezárva is"


És fizikai erőszakkal kényszerítenél be vagy hogy ? Lánccal megkötve, traktorral húzva? Mert másképp pöttyet nehezen lenne ez kivihető.


Másik meg:

"ti meg ülnétek és nézitek a projektorról :D"


És ki látná el a felügyeletet? Mert hogy mi megy projektorról az egy dolog, de felügyelet nélkül egyetlen perce sem lehet hagyni senkit még akkor se ha 18 éves végzős. Tudod, azok a fránya jogszabályok.

2020. nov. 17. 16:55
 7/23 anonim ***** válasza:
24%
értem, tehát egy jogásszal van dolgunk. gondolom csak a jogaidat ismered, kötelezettségek nem igazán érdekelnek.
2020. nov. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
55%

7

Milyen kötelezettségekről beszélsz te itt?

2020. nov. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
22%

De kis okos itt valaki :D


Milyen kötelezettség vajon? Ez a baj, hogy ez se tudjátok.

2020. nov. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

így van! pofázik a semmire kötelezettségről, de azt le nem írná hol és hogyan lehetek én kamerahasználatra kötelezve?? Sehogy.


egy esetben lehetnék ha a suli ingyen gépeket osztana mindenkinek. amíg ez nincs így addig bekapcsolom az ÉN kamerámat ha ÉN akarom. Ha nem, akkor nem.

2020. nov. 17. 18:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!