Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tanárok minek erőltetik a...

Tanárok minek erőltetik a kamerahasználatot előadás közben ha úgyse tehetnek semmit ha be sincs kapcsolva?

Figyelt kérdés

Minden órán megy a műsor hogy kamerát is be kell kapcsolni. Ugyanakkor az iskola írásba adta az utasítást hogy a tanárnak el kell fogadni azt is, ha a diák azt mondja nincs kamerája /van, de nem működik.

Logikus, mert a tanár nem tudja ellenőrizni van-e, ha án azt mondom nincs , el kell hinnie, mert nem fog kijönni lakásra megnézni.

De ha ez így van mit erőlködnek ezzel?

Ő követeli a kamerát én benyögöm hogy nincs, ő persze nem hiszi el de ha elhiszi ha nem, elfogadnia el kell.Semmit se tehet.

Akkor mi értelme?


2020. nov. 17. 14:49
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:

"Milyen kötelezettség vajon? Ez a baj, hogy ez se tudjátok.


na akkor oktass. jogszabállyal forrással. várom.

2020. nov. 17. 18:05
 12/23 anonim ***** válasza:
88%

A tanárok elég nagy része teljesen inkompetens a tanársághoz. És sokan, úgy általában az élethez is. Na, ők azok, akik megkeseredetten mindenért rinyálnak, mint egy kisgyerek és képtelen felfogni a parányi agyuk, hogy mi lenne a dolguk. Ezért akarja a kamerát.


Amúgy meg akik itt jönnek kötelezettségekkel... Én pl. nagyon szépen végigülhetném az egyetemi előadást úgy, hogy a telefon kameráján néz a tanár. Szerencsére, ő értelmes ezért nem erőlteti. Ennek köszönhetően, tudom a monitoromon normális méretben nézni az előadást és normálisan jegyzetelni.

2020. nov. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

"A tanárok elég nagy része teljesen inkompetens a tanársághoz."'


Anyám azt mondja az megy tanárnak aki minden másra alkalmatlan és jobb híján (mert a fizikai munka az büdös neki) elmegy tanárnak.Na nem mintha alkalmas lenne de oda felveszik azt elvégzi ott ellébecol ez életen át szar pénzért gyúrja a semmit.

Komoly szakmát nem tud letenni ahhoz agyilag kevés (orvos mérnök jogász stb) a fizikai munka az büdös neki-így marad a tanárság.

2020. nov. 17. 18:28
 14/23 anonim ***** válasza:
85%
12-es remekül összefoglalta. Plusz kaptak egy kis parányi hatalmat és próbálnak visszaélni vele. Persze csak gyerekkel, azok nem mernek általában kiállni magukért.
2020. nov. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
62%

igen, a 12-es tényleg igaza van: gyakorlatilag az összes általános iskolai tanárom ilyen volt. Versenyszférára alkalmatlan frusztrált naplopók, akik ugyan semmi hasznosat nem tanítottak, de legalább minden apróságba belekötöttek.


A mai fiatal tanárok sem jobbak, elég megnézni, mekkora baromságokat linkelnek a fészen, vagy pl. ezen az oldalon, h milyen, mikor megpróbálnak érvelni.

nagy részük agyatlan magológép.

2020. nov. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Micimacko67 ***** válasza:
27%

A tanárokat szidó zümmögő kórust kérdezném, ha ilyen jól tudjátok, hogy hogyan és mit kellene tanítani...miért nem próbáljátok meg? Csak egy hónapig...

A versenyszférában remekül helytàlltok, akkor ez csak egy könnyed ujjgyakorlat lenne az olyan profiknak, mint ti vagytok!

Nosza rajta, nem látom a jelentkező kezeket!

2020. nov. 18. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

"Nosza rajta, nem látom a jelentkező kezeket!"


Mert aki már a versenyszférában van HÜLYE LENNE egyetemi diplomával segédmunkás bérért elmenni tanárnak.... azért ....



Olyan ez mint amikor a takarító azt mondja megnézné hogy az irodisták hogy pucolnának WC-t.

NA AZT NÉZHETI IS!! Nem azért dolgoznak irodában diplomával hogy wc-t pucoljanak!

Azt pucolja az akinek a 8 elemire futotta!

2020. nov. 18. 19:28
 18/23 Micimacko67 ***** válasza:
35%

Kérdező, egy hónapot mondtam...megkapnád ugyanazt a pénzt, mint most keresel...

Na van még valami kifogás?


Van még más munka is amit lenézel?

Mi lenne veled a takarítók nélkül? Belefulladnál a saját sz@rodba...és még lenézed a munkájukat?

2020. nov. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:

"és még lenézed a munkájukat?'"



És el tudnám végezni az munkáját (ha akarnám). Ha hibázok a felmosásban levonhatják...


Ő meg álljon be helyettem SAP-ben számfejteni, bért utalni stb. Ha hibázik egy 50 milliós utalásnál, vonják le tőle.


Lássuk. Én állom!

Jók leszünk így?

2020. nov. 18. 19:36
 20/23 Micimacko67 ***** válasza:
60%

Ezert te felsőbbrendű vagy igaz?


Egyébként megkérdezhetem,hogy te akkor most tanuló vagy akinek kamerás oktatáson kellene résztvenned, mint nappali tagozatos hallgató vagy esetleg fontos beosztásban dolgozó pénzügyi fontos ember???

2020. nov. 18. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!