Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Más is nagyon várja, hogy...

Más is nagyon várja, hogy újra kinyissanak a sulik?

Figyelt kérdés

2020. nov. 17. 19:47
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
58%

várja a halál!! Tőlem maradjon minden így jún 15-ig!! Akkor lássam a sulit belülről mikor a hátam közepét! hiányzik a halálnak a napi 2 óra buszozás a semmiért, a csomó büdösgyökér társasága napi 6-7 órát, az életből megbukott nulla tanárok pitiáner hatalmaskodása---.kinek kell ez????

Tőlem végérvényesen is lehetne távokt.

2020. nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim válasza:
76%
Én személy szerint igen várom mivel már lassan 1 hete be vagyok zárva nem mehetek sehova és nem látom a barátaimat
2020. nov. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

11-es


És ha majd dolgozni kell majd menni, esetleg reggel 6-ra? Vagy majd kifogod könyörögni hogy olyan munkát kapj, amit Home Office-ból tudsz csinálni, otthon? Fizikai munkát mondjuk nehéz otthonról csinálni. :D


Én dolgoztam, és a munka világa van hogy sokkal carabb mint bent ülni az iskola padban és pár élettelen tanár hatalmaskodását elviselni.

2020. nov. 18. 10:20
 14/29 anonim ***** válasza:
57%

Én várom, ez egy jó iskola.


Ezt a felfogást nem értem mit pár ember közvetít. Mikor dolgoznotok kell, akkor nem lehet ilyenre hivatkozni. Nem embertelen korán kelni, felöltözni.

2020. nov. 18. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
78%

"Mikor dolgoznotok kell, akkor nem lehet ilyenre hivatkozni. "


A tesóm egy hazai távközlési multinál van. MÁRCIUS 10 óta nem tette be a lábát személyesen azóta home officeban van.

Megkérdezték kíván-e bejárni vagy home -ot igényel. Azt igényelt. Azóta a lábát be nem tette. Munkáját ellátja pénzét megkapja.

2020. nov. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
80%
2040-ben nem lesz remélhetőleg ilyen járvány.
2020. nov. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
De nem dolgozhat mindenki home office-ban...Csak sokkal jobban növelné a szociális fóbiások számát.
2020. nov. 18. 17:12
 18/29 anonim ***** válasza:
33%

"Csak sokkal jobban növelné a szociális fóbiások számát."


Érdekes én pont azóta lettem emberutáló mióta bekerültem egy 600 fős intézménybe.

Nem érdekes hogy a sok emberrel való napi kapcsolat tett engem embergyűlölővé -és nem fordítva?

2020. nov. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Az egy dolog hogy utálod az embereket, ez esetben ez nem fóbia...mivel a fóbia az ha valamitől félsz/rettegsz. Ebben az esetben ez szociális kontaktus, emberek közelében lenni,bezsélgetni stb. Az utálat az nem egyenlő a fóbiával!
2020. nov. 18. 18:53
 20/29 anonim ***** válasza:
70%

Én nekem sokkal bejövősebb ez a távoktatás. Nem kell reggel 6-kor kelni amely az esetek túlnyomó többségében megbélyegezte a mindennapjaim és suli után nem bírtam már élni. Most nincs ilyen problémám. Azzal egyetértek, hogy most dupla ennyit kell tanulni, de távoktatásban nekem napi 6-8 óra tanulás annyira se kottyan meg mint suli után 2 óra tanulás.


Elbírnám viselni, hogy tavaszig így tanuljunk. A téli nyálkás szezonban amúgyis mentálisan is jobban trottyon vagyok, arról nem beszélve, hogy minket köhögéssel hazazavarnak suliból amelynek következtében már most 130 óra hiányzásom van. Ha januárban visszaengednek ki fog gyűlni könnyen a 250 óra.

Ha így onlineba eltanulgatnánk március közepéig aztán mire jön a jó idő, visszamennénk, teljesen el tudnám fogadni.


Ezt most úgy írom, hogy végzős vagyok és vannak terveim, nem pedig egy egyszerű fizikai munkával szeretném beérni és kettes érettségivel végezni.

2020. nov. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!